Акумулятори для Huawei

Показано з 1 по 15 із 52 (4 сторінок)


Батареї знаменитого бренду Хуавей є надійними та високоефективними комплектуючими деталями, які здатні забезпечити тривалий період роботи мобільного телефону протягом цілого дня.

Акумулятори Huawei для старих моделей смартфонів продовжують мати попит. Батареї для нових телефонів також є у продажу.

Основні переваги батарей бренду Хуавей

 • Достатня міцність та рівень надійності.
  Акумулятори працюють справно та можуть прослужити користувачам призначений термін.
 • Безпечне використання.
  Акумуляторні батареї бренду Хуавей є безпечними продуктами, з кількома рівнями захисту від перенапруги, коротких замикань та розрядів.
 • Компактні розміри та вага.
  Вага батареї безпосередньо впливає на легкість смартфона, що робить його використання комфортнішим та легшим.

Як зрозуміти, що настав час замінити батарею?

Акумуляторна батарея – це витратний матеріал, який має свій термін служби. Існує безліч факторів, які свідчать про те, коли все ж таки слід замінити акумулятор у смартфоні:

Смартфон перестав включатись.
Якщо ви довго не можете увімкнути пристрій, а зарядка від мережевого пристрою не справляється з живленням, то ймовірною ознакою є проблеми із самим АКБ. Щоб вирішити цю проблему, необхідно замінити зношену батарею на нову.

Телефон безпричинно відключається.
Коли акумулятор зношений і несправний, це може виявлятися у відключенні смартфона без очевидних, на перший погляд, причин і повідомлень. Після включення спостерігається низька продуктивність роботи програм та функцій. Якщо ця ситуація повторюється систематично, необхідно звернутися до фахівців. Точну інформацію можуть надати у сервісному центрі після проведення діагностики.

Здуття батареї.
Сучасні смартфони мають незнімні акумулятори, що не дає явного розуміння про здуття АКБ. Ця несправність батареї може виражатися таким чином:

 • Вигнутість задньої кришки.
 • Поява щілин між кришкою смартфона та рамою.
 • Вигоряння екрану смартфона.
 • Коротке замикання материнської плати, визначити яке вийде у майстра сервісного центру.

Перегрів смартфона при низьких навантаженнях.
Якщо ви помітили надмірне нагрівання пристрою при незначній експлуатації, необхідно спробувати самостійно переглянути стан батареї у параметрах телефону. Якщо ця проблема буде повторюватися, варто звернутися до сервісного центру для діагностики чи заміни.

Некоректна робота АКБ є найпоширенішою причиною, яка виявляється у надто швидкому розрядженні акумуляторної батареї та швидкої зарядки. Ця причина попереджає користувача про швидкий знос аккумулятора.

Відомими причинами, що вимагають замінити батарею у смартфоні, є:

Хімічне старіння АКБ.

Перезаряджені акумулятори з часом приводять до зниження ємності, продуктивності і потужності. Це пов'язано з хімічним старінням матеріалу та призводить до неповноцінної працездатності смартфона.

Коли настає хімічне старіння, це відображається на зменшенні обсягу заряду батареї.

Знос АКБ.

Будь-якій батареї властиво зношуватися. До цього приводить тривалий процес використання через певний термін. Найчастіше це відбувається для власника смартфона у невідповідний момент. Термін життєвої служби акумулятора розрахований на цикли – від 400 до 1000 (один цикл передбачає заряд до 100%).

Акумулятори для телефонів Huawei

Основні види батарей для телефонів Хуавей?

Акумуляторні батареї для лінійки смартфонів Хуавей можуть бути знімні та внутрішні.

Знімні – цей вид АКБ дозволяє побачити її, знявши задню кришку телефону. Несправність таких АКБ визначити досить просто – за допомогою візуального діагностування. У разі здуття, акумулятор виглядатиме товщим і його поверхня буде нерівномірною, що вказує на якнайшвидшу заміну.

Внутрішні акумулятори – це батареї, які можна побачити лише розібравши корпус смартфона. Рекомендується самостійно не проводити діагностику, а одразу звернутися до сервісного центру.

Види акумуляторів для смартфонів Huawei

Акумулятори для смартфона даного бренду можна визначити за такими критеріями:

За типом батареї – виробник Хуавей на сьогоднішній день використовує літій-іонний тип АКБ. Пов'язано це з тим, що цей тип розрахований на велику ємність та низький саморозряд. Передбачений контролер заряду зможе мінімізувати ризики спалаху.

За брендом – визначаються три види акумуляторів, які можна зустріти у магазинах:

 • Оригінальні сертифіковані акумулятори від офіційного виробника Хуавей.
 • Універсальні акумулятори – виробляються компаніями, які обов'язково проходять всі необхідні перевірки безпеки, підтверджуючи якість сертифікатами.
 • Безіменні батареї – тип китайських та дешевих акумуляторів, безпека яких схильна до серйозних сумнівів.

Як вибрати батарею для смартфона Хуавей?

Вибираючи акумулятор під конкретну модель мобільного телефону, важливо відштовхуватися:

 1. Від моделі АКБ – відповідність усім параметрам та сумісність із пристроєм повинні бути обов'язковим пунктом при виборі батареї.
 2. Від ємності - необхідно, щоб обсяг батареї, що купується, відповідав обсягу оригінальної.
 3. Від ціни та виробника – це другорядний критерій, на який слід звернути увагу при покупці акумулятора. Важливо віддавати перевагу оригінальним батареям або універсальним (сумісним), які пройшли перевірки на якість і можуть надати гарантію.

Український бренд Gelius пропонує широкий асортимент акумуляторних батарей для різних моделей смартфонів, сумісні з мобільними телефонами Хуавей та розраховані на тривалий термін використання. Їхня вартість значно дешевша на відміну від оригінальних акумуляторів, при цьому батареї від українського бренду не поступаються їм за якістю та технічними параметрами.

Де придбати вигідно акумуляторну батарею до смартфону Хуавей?

Замовлення на акумулятори, мережеві зарядні пристрої, скло, чохли та Power Bank для вашого смартфону ви можете оформити на сайті українського бренду Gelius. Для підтвердження детальної інформації про замовлення вам зателефонує представник контактного центру.

Ми працюємо через Нову пошту, яка доставить вашу посилку протягом одного-трьох днів до будь-якого міста України (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів та ін.).

Переваги акумуляторних батарей Gelius для телефонів Хуавей

Gelius – це український бренд мобільних аксесуарів та розумних гаджетів, що дивує користувачів з 2018 року. Бренду вдалося поєднати у собі гарну якість та приємні ціни. На акумуляторні батареї передбачено гарантію – 1 рік.

У каталозі товарів Gelius ви можете знайти потрібні акумулятори під будь-яку модель вашого смартфона. Зручний пошук та маркування необхідних фільтрів дозволять вам зробити це швидко, а наші менеджери проконсультують у разі питань і складності з вибором.

Популярні моделі акумуляторних батарей для смартфонів Хуавей

Модель батареїПараметриЦіна
Батарея Gelius Pro для телефону Huawei P20 Lite HB366481ECW

Ємність 3000 мАг/Літій-іонна/ Сумісна з:
Huawei P20 Lite, Huawei P10 Lite, Huawei P9, Huawei P9 Lite, Huawei P8 Lite (2017), Huawei P Smart, Honor 5c, Honor 7A, Honor 7c, Honor 8.

200 грн
Батарея Gelius Pro для телефону Huawei P Smart Z, HB446486ECW

Ємність 3900 мАг/Літій-іонна/ Сумісна з:
Huawei P Smart Z, Huawei Honor 9x, Huawei Nova 5T, Huawei P Smart Pro.

231 грн
Батарея Gelius Pro для телефону Huawei P Smart Z, HB446486ECW

Ємність 2200 мАг/Літій-іонна/ Сумісна з:
Huawei Y6, Huawei Y5 II, Huawei Honor 4A.

227 грн
Батарея Gelius Pro для телефону Huawei Y7, HB406689ECW/396689ECW

Ємність 4000 мАг/Літій-іонна/ Сумісна з:
Huawei Y7, Huawei Y7 Prime, Huawei Y9 (2018), Huawei Mate 9, Huawei Mate 9 Pro, Huawei Nova Lite Plus, Huawei Nova Lite 2

217 грн
Батарея Gelius Pro для телефону Honor 8 HB366481ECW

Ємність 3000 мАг/Літій-іонна/ Сумісна з:
Huawei P20 Lite, Huawei P10 Lite, Huawei P9, Huawei P9 Lite, Huawei P8 Lite (2017), Huawei P Smart, Honor 5c Honor 7A, Honor 7c, Honor 8.

200 грн