Акумулятори для iPhone

Показано з 1 по 15 із 20 (2 сторінок)


Будь-які сучасні смартфони згодом потребують заміни деяких деталей, включаючи акумуляторну батарею. Акумулятор є складним технологічним продуктом. З часом частого використання та перезаряджання батареї стають витратним матеріалом з обмеженим терміном служби. Зниження продуктивності та ємності створюють необхідність заміни акумулятрної батареї.

Для подальшої коректної роботи iPhone достатньо замінити акумулятор на новий. Підібрати потрібну модель досить просто, якщо вибрати сумісну батарею з моделлю смартфона.

Технічні особливості акумуляторів для iPhone.

Основною характеристикою всіх акумуляторів є ємність. Для будь-якої моделі смартфона є індивідуальне значення: ємність кожного пристрою має свій рівень, який впливає на час роботи мобільного пристрою протягом дня. Батареї для IPhone Х мають ємність 2716 мАг, iPhone 12 - 2775 мАг, iPhone 13 - 3208 мАг, що вже значно більше, ніж у моделі айфона 4, акб якого має ємність 1420 мАг.

Слід враховувати, що час роботи акумулятора залежить безпосередньо від режиму його використання, яскравості дисплея та програм, запущених на смартфоні.

Хімічне старіння батарей.

Хімічне старіння призводить до зниження продуктивності витратних компонентів, акумуляторів, які з часом стали перезаряджені.

Коли відбувається хімічне старіння літій-іонних батарей, обсяг заряду зменшується, що потребує заряджання айфону все частіше. Після цього акумулятор може вийти з ладу.


Види акумуляторів для телефонів IPhone

Є три види акумуляторних батарей для айфонів:

 • Оригінальні.
  Такі батареї мають сертифікати та перевірку якості від офіційного виробника Apple. Крім якості, ці акумулятори повністю сумісні з мобільними пристроями. Єдиний мінус, який мають оригінальні батареї, – висока вартість.
 • Ліцензійні батареї.
  Випускаються офіційними партнерами компанії Apple, а також іншими компаніями, акумулятори яких пройшли перевірку та сертифікати якості. Ліцензійні моделі батарей ідентичні пристроям із заводу.
 • Акумулятори «No name».
  Дешевші варіанти, які мають погану якість та відсутність гарантій. Такі акумулятори працюють некоректно, довго заряджаються та вказують неправильний рівень заряду.

Як вибрати акумулятор для iPhone?

У зв'язку з тим, що безіменні акумулятори не здатні працювати коректно, краще уникати їх. Сумісні батареї для айфонів - це хороший варіант, якщо розглядати питання вартості та відповідності якості.

Найстійкіші ліцензійні літій-іонні та літій-полімерні батареї відповідають за критеріями оригінальним моделям, що дає стабільну роботу смартфона до 10 годин. Такі акумуляторні батареї є гарною альтернативою для вашого пристрою.

Обираючи акумулятор для IPhone, варто звертати увагу на наступні показники:

 • Місткість.
  Чим вище цей показник, тим довше працюватиме смартфон. Місткість не повинна бути нижчою, ніж в оригінальному акумуляторі.
 • Сумісність батареї з пристроєм.
  Акумулятор має бути сумісним із смартфоном обов'язково.
 • Габарити.
  Розмір та вага повинні збігатися з параметрами оригінальної батареї.

Популярні моделі акумуляторів для мобільних телефонів IPhone


Модель акумулятора
Технічні параметри
Ціна
Акумулятор Gelius Pro для Apple iPhone XS Max (3174 mAh)

Батарея для телефону Apple iPhone XS Max/Ємність 3174 мАг/Літій-іонна/Сумісна з Apple iPhone XS Max

799 грн
Акумулятор Gelius Pro для Apple iPhone 6 (1810 mAh)

Батарея для телефону Apple iPhone 6/Ємність 1810 мАг/Літій-іонна

349 грн
Акумулятор Gelius Pro для телефону Apple iPhone 8 (1821 mAh)

Батарея для телефону Apple iPhone 8/Ємність 1821 мАг/Літій-іонна/Сумісна з Apple iPhone 8

399 грн

Переваги акумуляторів Gelius для смартфонів IPhone

Український бренд смарт гаджетів та мобільних аксесуарів Gelius був заснований у 2018 році, роблячи акцент на високій якості продукції за цінами для кожного, хто прагне йти в ногу з часом. На акумулятори надається гарантія – 12 місяців.

Батареї від бренда Gelius не поступаються своїми технічними характеристиками оригінальним акумуляторам.

У каталозі Gelius ви легко знайдете сумісні акумулятори із моделлю вашого IPhone. Зручність пошуку та маркування фільтрів на сайті дозволять вам зробити це швидко, а представники інтернет-магазину нададуть вам консультацію у разі виникнення запитань.

Де вигідно купити акумулятор для Apple IPhone?

Ви можете оформити замовлення онлайн-24/7 в офіційному інтернет-магазині українського бренда Gelius. Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження та відправлення.

Доставка здійснюється Новою поштою по всій Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів та ін.).