Благодійний проект "Незламна Мама"

Благодійний проект "Незламна Мама"

Автор: Мілана Пашкова Переглядів: 490

Український бренд смарт гаджетів Gelius разом з Фондом Маша та ініціативою артистів "Доброго вечора! Ми з України" запускає благодійний проект “Незламна мама” для психологічної підтримки дітей та сімей, які постраждали внаслідок воєнних дій. 

Україна обов’язково переможе, війна закінчиться, проте нанесені війною травми не забудуться ніколи. Десятки тисяч наших співгромадян, змушені були переховуватися і тижнями перебували в бомбосховищах, погребах тощо.

Ще одна болюча тема – зґвалтування! У першій половині квітня було отримано 400 повідомлень про зґвалтування і вони продовжують надходити. І найстрашніше – людські втрати. Загинула 221 дитина, 408 поранено, втрати серед дорослого населення оцінюють в тисячі. 

Є люди, які дивом вціліли і вибрались з пекла на території України. Наразі вони в безпеці, проте покалічені фізично та морально. На все це накладаються інші злочини, які спричинили додаткову травматизацію. Психологічні травми, фізичні травми, втрати – вони можуть змінити життя тих, хто має відбудувати країну! Наша мета не допустити "втрачене покоління" знову.

Реабілітація в рамках проекту “Незламна мама” включатиме два тижні роботи з психологом для дорослих та дітей, групові заняття, арттерапію, фізичні акти, що допоможуть сім'ям стабілізувати свій стан. Після двотижневої роботи з кожним буде продовжено психологічний супровід до 3 місяців.

Проект розрахований для мешканців Сумської, Чернігівської, Київської, Донецької та Миколаївської областей, що перебували під окупацією, а також там, де проходили активні бойові дії. Планується надати допомогу для 120 сімей (жінки та діти) у липні та червні. Пілотний проект буде продовжено і в наступні місяці. 

ВІДНОВЛЮЄМО ЖИТТЯ ЖІНОК, ЩОБ ВОНИ ВІДНОВЛЮВАЛИ УКРАЇНУ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ!

Підтримайте проект благодійним внеском! Разом ми – сила, яка може творити дива!

Коментарі
Написати коментар