Чохли для телефону

Показано з 1 по 15 із 1690 (113 сторінок)


Більшість сучасних користувачів розуміють, що необхідність чохла для смартфона полягає не лише у наданні йому стилю та гарного дизайну. Захист девайсу, який надає безпеку корпусу смартфона від різних пошкоджень - це основна функція чохла, за якою його купують.

Чохол допоможе зберегти смартфону гарний зовнішній вигляд, а також убереже корпус від подряпин та механічних пошкоджень. Оригінальність чохла за кольором, дизайном, форматом дозволяють вибрати оптимальний варіант кожному: любителям класики та мінімалізму та тим, хто любить цікаві речі. Якщо у вас є бажання виділити смартфон серед інших користувачів, можна розглянути оригінальні ідеї, що підкреслюють вашу індивідуальність.

Види чохлів на мобільні телефони

Чохли бувають декількох видів, які може вибрати для себе кожен користувач.

Найпоширеніші матеріали чохлів бувають таких типів:

Силіконові – міцні, пружні чохли, які прилягають до смартфону досить щільно, завдяки чому забезпечують надійний захист та безпеку для пристрою від падіння, потрапляння вологи чи пилу.

Пластикові - досить практичні чохли, мають водонепроникність і захищені від різноманітних забруднень. При цьому такий матеріал є дуже тендітним, що може призвести до пошкоджень при падінні.

Шкіряні – стильні чохли, мають класичний вигляд за досить високими цінами. Такі чохли є міцними у своєму виконанні, але не розраховані на захист від сильних ушкоджень.

Чохли також класифікуються за своєю конструкцією на такі типи:

Чохол у вигляді накладки. Для тих, кому подобається періодично змінювати зовнішній дизайн девайса. Різноманітний вибір має саме цей тип конструкції, включаючи дизайнерські варіанти: яскраві принти, соковиті фарби та різноманітні прикраси. Таких чохлів легко доглядати, а також міняти їх. Якщо при цьому використовувати захисне скло для дисплея, то можна не перейматися надто відкритим чохлом.

Чохол «Бампер» - це вид накладки, що залишає відкритими дисплей смартфона, а також його задню частину. Чохол виглядає як рамка, призначена лише для граней смартфона. Найчастіше для таких варіантів використовується силікон або сплав металу з алюмінієм.

Чохол у вигляді «книжки» - виконується в основному зі шкіряних матеріалів різних кольорів. Такі чохли добре захищають корпус пристрою та його дисплей. У чохлах-книжках передбачені відділення для візиток та карток.

Чохол броньованого типу – варіант накладки для максимального захисту девайса із міцних матеріалів. Такі аксесуари виглядають великими та призначені захистити смартфон при сильних ударах та падіннях, а також попадання вологи, дощу та різних забруднень.

Для кожного користувача вибір чохла відіграє різну роль. Якщо говорити про уподобання дівчат та чоловіків, то, як правило, відмінності за перевагами виходять саме з різновиду кольорів аксесуарів.

Чохли на телефони

Асортимент чохлів для телефонів від бренда Gelius

На сайті офіційного українського бренда Gelius ви знайдете багато цікавих та стильних чохлів для будь-яких смартфонів:

Переваги бамперів на телефон від бренда Gelius

Gelius – це український бренд розумних гаджетів та мобільних аксесуарів, який був заснований у 2018 році, створюючи якісні смарт продукти за цінами, доступними кожному користувачеві. На чохли, захисне скло, зарядні пристрої, кабелі, повербанки та акумулятори для вашого смартфону Gelius надає гарантію – 12 місяців.

Як вибрати чохол на мобільний телефон в інтернет-магазині?

У каталозі категорії чохлів є безліч стильних аксесуарів, які сподобаються всім. Зручність пошуку та маркування фільтрів на сайті дозволять підібрати відповідний чохол згідно параметрів телефону та особистих переваг.

Де купити чохол з доставкою на мобільний телефон в Україні?

На сайті офіційного інтернет-магазину Gelius ви можете оформити онлайн замовлення на товари, що вам сподобалися. Для підтвердження замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер і здійснить швидку доставку Новою поштою по всій Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів та ін.).