Бренд Gelius здійснив мрію Макса зняти відеоогляд

Бренд Gelius здійснив мрію Макса зняти відеоогляд

Автор: Александр Просмотров: 74

Наша щомісячна підтримка Благодійного фонду «Запорука» не обмежується лише фінансовою. Для створення гарного настрою в маленьких пацієнтів Інституту Раку, ми передаємо в якості подарунків дітям різні гаджети бренду Gelius, надаємо адресну допомогу та підтримуємо один з постійних проектів фонду - «Дача». 

Але і це ще не все. Ми віримо, що для швидкого одужання, діти потребують не лише медичного догляду та супроводу. Їм потрібна потужна віра у своє майбутнє, й у те, що мрії можуть ставати реальністю. 

В лютому ми дізнались від співробітників Фонду про підлітка Максима. Зараз він проходить черговий курс лікування, і як для всіх, цей шлях для нього не простий. Але як і всі хлопці свого віку Максим має захоплення, інтереси та мрії. Ми дізнались про одну з них, і зрозуміли що можемо її здійснити! 

Бути чарівниками не завжди просто, плани та обставини дуже мінливі, але ми досягли свого. З ранку 12 квітня Максим з мамою приїхали з Покровська Донецької області до Києва та заселились в “Дачу” - центр проживання онкохворих дітей на період проходження хімієтерапії та реабілітації. Ми, заїхали за ними та відвезли на студію. І тепер Максим знає - як воно бути YouTube-блогером! Цілий день він був всередині знімального процесу, відчув - що це за робота, і отримав можливість оцінити всю внутрішню кухню. І хоча знімальний процес був для нього складним та викликав хвилювання та страх, йому було дуже цікаво. 

В результаті ми змонтували відео бекстейджу зйомок, а також підготували відеоогляд для YouTube-каналу Максима. Ми впевнені, йому буде дуже приємною Ваша підтримка та коментарі зі словами підтримки.Комментарии

Написать комментарий