Бренд Gelius відвідав благодійну організацію "Місто щасливих дітей"

Бренд Gelius відвідав благодійну організацію "Місто щасливих дітей"

Автор: Gelius Просмотров: 149

Бренд Gelius - це не тільки національний виробник крутих гаджетів.

Це ще й бренд, який займає активну соціальну позицію та підтримує благодійні проекти.

Нещодавно ми відвідали благодійну організацію, яка  робить надзвичайно важливу справу - допомагає дітям, які опинились  в складних обставинах.

«Місто щасливих дітей» - це особливий простір. В повітрі відчувається любов до дітей, повага, турбота та відчуття затишку. Те, що роблять працівники організації, не просто робота, це - покликання. Ми дуже вдячні за отриману можливість познайомитись з їхніми чудовими підопічними.

Кожен із 30 дітей, які опинились там, має свою складну історію життя, але команда докладає максимум зусиль,  щоб усі діти відчували себе щасливими. Благодійна організація піклується про психологічну та фізичну реабілітацію кожної дитини, шукає для кожної з них люблячу родину.

Gelius передав подарунки: стерео блютуз навушники Crossfire для  кожної дитини, а також безконтактні термометри, пульсоксиметри та автоматичні дозатори для мила для роботи закладу.

Більше про «Місто щасливих дітей» можно дізнатись за посиланням: https://www.facebook.com/311466278879278/posts/5170712642954593/

Слідкуйте за благодійними проектами від Gelius та надихайтесь на добрі справи.