Енергія добра Gelius заряджає на одужання

Енергія добра Gelius заряджає на одужання

Автор: Gelius Просмотров: 101
Бренд Gelius - це перш за все люди. 

Люди, які живуть, радіють, кохають, підтримують один одного. Підтримки, також, дуже потребують діти. Тому ми розпочали партнерство з благодійним фондом, який робить важливу справу - допомагає дітям з усієї України в боротьбі з раком. 

У вересні ми мали змогу познайомитись з підопічними Благодійного Фонду «Запорука»  та передати подарунки для дітей. 

Також, ми передали необхідну в сьогоднішніх реаліях життя продукцію - безконтактні термометри, пульсоксиметри, автоматичні дозатори для мила у Дитяче відділення Інституту Раку в Києві. В цьому відділенні постійно лікуються та перебувають близько 40-50 дітей різного віку із онкологією. 

Дуже емоційним моментом стало для нас відвідування «Дачі», одного із проектів Благодійного фонду «Запорука».

Проект «Дача» - це місце де діти та їхні батьки можуть відчути себе як вдома, після важких курсів лікування та операцій. Одночасно на «Дачі» можуть жити 6 сімей з різних міст України, які потребують лікування та очікують наступного курсу хіміотерапії або операції. 

Знаєте що саме важливе ми відчули при зустрічі? Те, що ці діти - космічні. Вони юні за віком, але такі дорослі за своїм розумінням сенсу життя. В їх очах таке глибинне відчуття всесвіту, така надія на одужання, віра в майбутнє та любов до оточуючих, яка торкає сердце.

Ми принесли дітям у подарунок різноманітні гаджети Gelius і кожен зміг обрати для себе те, що йому сподобалось.

Наприклад, серйозний хлопчик Міша думав який же подарунок йому обрати, та спочатку зупинив свій вибір на пульсоксиметрі - тому що це дуже важлива річ для його здоров’я... Проте, ми вмовили його обрати подарунок для власного гарного настрою та розваг, а пульсоксиметр ми й так йому передамо.

На жаль, ці діти дуже рано подорослішали, але вони всерівно вірять у дива. Але більш за все на світі вони бажають одужати.

Такі зустрічі змушують переосмислити цінність життя.

Допомагаючи іншим, ми насамперед допомагаємо собі.

Слідкуйте за благодійними проектами Gelius та надихайтесь на добрі справи.