Енергія добра заряджає

Енергія добра заряджає

Автор: Александр Просмотров: 94

Що таке лікарня для дитини, навіть якщо там прекрасні лікарі, гарне оточення та є всі необхідні умови?

Лікарня – це закритий незнайомий простір, заповнений ліками, переживаннями, стурбованими дорослими, настрій яких впливає на дітей.

Саме тому співробітники Благодійного фонду «Запорука» вже протягом 11 років допомагають дітям і сім'ям з усієї України, які приїхали до Києва на лікування – з проживанням в прекрасному місці, якому самі діти дали назву – «Дача».

Сьогодні це орендований будинок, але БФ «Запорука» має мрію, велику та чисту: створення ідеального власного простору, де все буде так, як має бути - на вищому рівні комфорту та гостинності.

І зараз мрія Фонду зовсім близька до реалізації, адже вже проходять завершальні етапи будівництва власного будинку для «Дачі», де протягом року зможуть гостювати 300 дітей з батьками. Залишилося зовсім трохи, щоб цей проект став реальністю – а це 14 кімнат для 14 родин, що можуть одночасно перебувати у безкоштовному помешканні на період лікування. Досвід існування цього Центру підтверджує – діти, що живуть на «Дачі» – оживають, вони гуляють надворі, граються, готують свої улюблені страви та можуть побути зі своєю сім'єю. Підтримка дитини родиною під час лікування така важлива і необхідна, оскільки сприяє одужанню!

Саме тому бренд Gelius взяв під опіку, для оплати ремонтних робіт та облаштування однієї з кімнат майбутнього будинку.

З кожного замовлення продукції Gelius ми будемо перераховувати 10 грн. на збір коштів «Дача» протягом всієї весни.

Як долучитись та допомогти дітям разом з нами?

Ви можете зробити замовлення продукції̈  gelius.ua, поділитися інформацією про збір коштів з друзями або зробити переказ коштів самостійно.

Життя кожної̈ дитини має значення!

Збір коштів за посиланням:  https://dobro.ua/campaign/energiia_dobra_zariadzhaie/


Комментарии

Написать комментарий