Бренд Gelius підтримує «Місто щасливих дітей»

Бренд Gelius підтримує «Місто щасливих дітей»

Автор: Александр Просмотров: 45

Кожна дитина - це цілий світ, наповнений любов'ю до життя, жагою до пригод та сюрпризів. Дитина - це справжній скарб. 

Але на жаль, інколи трапляються важкі ситуації та дитина, яка опинилась на вулиці, потрапила у важкі обставини чи пережила трагедію, стає незахищеною та заляканою цим світом. Заручником обставин. Тому дуже важливо щоб у цей час поруч опинились люди, які зможуть надати підтримку. 

Вже протягом пів року, кожного місяця ми допомагаємо дітям, які позбавлені батьківської опіки та знаходяться в Центрі «Місто щасливих дітей» - осередку затишку та тепла. На початку березня ми передали подарунки для дітей, які святкують Дні народження, а також нових вихованців Центру. 

Тут дійсно дуже домашня атмосфера, однак у кожного є свій розклад. Діти щодня ходять до школи та на додаткові заняття. Гуляють, малюють, граються. 

Як і всі однолітки, вони теж хочуть мати свої гаджети. 

Тому ми радіємо, що можемо підтримувати їх таким чином. В той час як команда Центру допомагає дітям соціалізуватись та адаптуватись до нових обставин. Ми разом з ними сповнюємось теплом та радістю, кожен новий місяць, дізнаючись що когось із дітей забрали нові люблячі батьки. Але, також, ми сумуємо разом з ними, коли щотижня до Центру приходять нові діти, яким не пощастило опинитись у скрутній ситуації. 

Заповітна мрія кожної дитини - це сім’я та люблячі батьки. 

Ми дякуємо співробітникам Благодійної організації за любов до кожної дитини, яка проживає в цьому Центрі. Тут діти починають посміхатись, відкривати в собі нові таланти, займатись йогою та приготуванням страв разом з вихователями. Вони оживають та розквітають. 

Бажаємо кожній дитині - здійснення заповітної мрії!


Комментарии

Написать комментарий