Підтримка в зоні АТО

Підтримка в зоні АТО

Автор: Александр Просмотров: 67

Святкові заходи завершилися та настали будні з щоденними викликами для громадських організацій, які допомагають дітям і дорослим в зоні АТО.

У зв'язку з ситуацією, що склалася на контрольно-пропускних пунктах команда Gelius передала ГО «Проліска» в якості допомоги - пульсоксиметри та безконтактний термометр.

Гуманітарна місія цієї організації реалізує проекти різносторонньої допомоги вздовж усієї лінії розмежування, а також в сірій зоні - людям, які опинилися в складній ситуації потребують допомоги.

Особливо складно сім'ям з маленькими дітьми та літнім людям. Для них, в першу чергу, ми й передали в допомогу у вигляді медичної продукції та подарунків для дітей. Селища в сірій зоні знаходяться досить далеко від обласних пунктів і дістатися туди складно. 

Завдяки пульсоксиметрам можна самостійно контролювати стан здоров'я та вчасно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою, що особливо важливо для людей похилого віку та людей з хронічними захворюваннями. У свою чергу, безконтактний термометр дозволяє безпечно, точно, швидко і комфортно вимірювати температуру тіла людей, які перетинають КПВВ «Станиця Луганська», і виявляти хворих.

Ми щиро дякуємо громадським організаціям, які доставляють допомогу людям, яким це життєво необхідно. Сподіваємося та віримо, що ситуація зміниться на краще. Раді, що можемо бути корисними і допомогти іншим.

Комментарии

Написать комментарий