Розіграш портитивної акустики Gelius BoomBox S!!

Розіграш портитивної акустики Gelius BoomBox S!!

Автор: Gelius Просмотров: 242

Портативна акустика не втрачає своєї актуальності так як значно краще справляється з відтворенням звуку ніж вбудовані динаміки телефону, планшета і навіть ноутбука.


Gelius BoomBox S доступна в 2 кольорах – червоному і чорному. Корпус прикритий приємною щільною акустичною тканиною за якої розташовані 2 динаміки потужністю по 10 Вт кожен. З боків розташовані 2 пасивних низькочастотних випромінювача над якими височать прогумовані ніжки. 


Gelius BoomBox S хороша портативна колонка в своєму бюджеті з відмінним зовнішнім виглядом, захистом по стандарту ipx6, знімним ремінцем для перенесення і можливістю заряджати інші гаджети. 

Ми розіграємо серед підписників YouTube Gelius портативну акустику Gelius BoomBox S червоного кольору. Переможець буде оголошений 14 жовтня в новому огляді. Удачі!

Умови розіграшу Bluetooth колонки Gelius Pro BoomBox S GP-BS500i Red

У розіграші беруть участь коментарі залишені до 13 жовтня (включно). З 14.10.2021 пізніше 00.01 коментарі не беруть участі в розіграші! . Підписуйтесь на наш канал, ставте лайк відео і беріть участь в розіграші. Удачі!



Комментарии
Написать комментарий