Розіграш штатива Gelius Pro Portable Tripod Kit LED Stork GP-PT-002!

Розіграш штатива Gelius Pro Portable Tripod Kit LED Stork GP-PT-002!

Автор: Gelius Просмотров: 328

Gelius Stork кардинально відрізняється від інших блогер-сетів в першу чергу унікальним штативом, який дає широкі можливості розташування смартфона або камери.  Особливо Gelius Stork буде корисний для предметної зйомки, розпаковок, знімання гри на музичних інструментах і б'юті-блогів.  


Завдяки шарнірам лампу і кріплення для смартфона можна встановити як вертикально, так і нахилити їх під кутом до 90 градусів.

Gelius Stork дає можливість знімати знімати велику кількість різних кадрів, займаючи при цьому мінімум місця.  Завдяки широкому діапазону регулювань цей штатив можна розташувати як впритул до столу, біля себе, наприклад, якщо ви самі і показуєте об'єкт зйомки і знімаєте його на одну камеру або ж встановити на відстані.  Це буде необхідно в тому випадку якщо ви знімаєте свої відео відразу на 2 камери: одна з яких записує спільний план з Вами, а друга розташовується зверху над вашими руками не потрапляючи в кадр.  Тому якщо ви створюєте огляди гаджетів, знімаєте розпакування, гру на музичних інструментах або займаєтеся предметною зйомкою - Gelius Stork просто маст хев для реалізації таких завдань.  


Так само завдяки широкому діапазону регулювань за допомогою Gelius Stork, на відміну від звичайних штативів в блогер-сетах, камеру можна розташувати практично на самій підлозі під необхідним вам кутом.  Для зйомки роликів в інстаграм і Тік-Ток ця можливість штатива так само буде незамінна, а кількість ваших планів може бути обмежена лише фантазією.


Цей набір ми подаруємо нашим підписникам. 

Умови розіграшу Штатива Gelius Pro Portable Tripod Kit LED Stork GP-PT-002:

У розіграші беруть участь коментарі залишені до 10 листопада (включно). З 11.11.2021 пізніше 00.01 коментарі не беруть участі в розіграші!. Підписуйтесь на наш канал, ставте лайк відео і беріть участь в розіграші. Удачі!


Комментарии
Написать комментарий