Розіграш TV приставки Gelius AirMax

Розіграш TV приставки Gelius AirMax

Автор: Gelius Просмотров: 223

Якщо ви задумуєтесь над придбанням TV приставки, або вже маєте її, то цей розіграш для вас. TV приставка Gelius AirMax після підключення її до свого телевізора, змінить його систему і перетворить на такий собі аналог системного блока, за допомогою якого телевізор отримає всі розумні функції на базі Android TV з магазином додатків Google Play. Але щоб дивитись улюблені фільми, серіали, телепрограми та інший контент без перебоїв та з гарною якістю потрібна ще одна маленька дрібничка – а саме підписка на класного провайдера. Тому ми вирішили розіграти 5 преміум підписок на місяць від Megogo.

MEGOGO — це провайдер розваг, у якого завжди є чим вас потішити. З Megogo завжди буде що подивитися — телеканали, фільми, мультики, серіали, шоу, футбол, подкасти та аудіокниги. У MEGOGO для вас — 320 каналів (тут є Discovery, History, TV1000 і всі, про які ви стільки чули), 22 000 фільмів, серіали FOX NOW, START, MORE TV. А ще 25 дитячих і 19 спортивних каналів — це якщо не рахувати офіційні трансляції топових футбольних чемпіонатів, боксу та ігор для ТБ.

Megogo дарує для підписників YouTube Gelius 5 підписок «Максимальна» на місяць. Переможці будуть оголошені 25 листопада.Удачі!

Умови розіграшу 

У розіграші беруть участь коментарі залишені до 24 листопада (включно). З 25.11.2021 пізніше 00.01 коментарі не беруть участі в розіграші! . Підписуйтесь на наш канал, ставте лайк відео і беріть участь в розіграші. Удачі!

Комментарии
Написать комментарий