Розіграш бездротової зарядки 3 в 1 Gelius Pro Wireless Charger GP-AWC01

Розіграш бездротової зарядки 3 в 1 Gelius Pro Wireless Charger GP-AWC01

Автор: Gelius Просмотров: 312

Напевно, у кожного, хто дивиться це відео, в будинку є мінімум два-три розумних гаджети. Чим їх більше, тим частіше доводиться щось заряджати, і в якийсь момент усвідомлюєш, що абсолютно до кожної розетки в будинку підключений якийсь девайс. Оптимізувати процес допомагають різноманітні дротові хаби, а ще ось така універсальна бездротова станція на три пристрої. Gelius Pro Wireless Charger досить компактний, стильний і універсальний атрибут для робочого столу або тумбочки, на який можна одночасно поставити смартфон, годинник і бездротові навушники. 


Якщо ваш парк гаджетів складається з великої кількості моделей із підтримкою бездротової зарядки, то таке універсальне рішення вже точно не буде зайвим. Виглядає прекрасно, місця на столі майже не займає і в будь-яку секунду можна повісити або покласти девайси, щоб вони оперативно поповнювалися енергією. 

Умови розіграшу Бездротової зарядки 3 в 1 Gelius Pro Wireless Charger GP-AWC01

  • 1. Підписатися на Instagram: https://www.instagram.com/gelius.ua/
  • 2. Підписатися на Facebook: https://www.facebook.com/gelius.ua/
  • 3. Підписатися на YouTube: https://bit.ly/3b9AYYE
  • 4. Написати коментар під відео

У розіграші беруть участь коментарі залишені до 29 вересня (включно). З 30.09.2021 пізніше 00.01 коментарі не беруть участі в розіграші! . Підписуйтесь на наш канал, ставте лайк відео якщо сподобалося і беріть участь в розіграші .Удачі!Комментарии
Написать комментарий