Творимо добро разом заради порятунку Ярика

Творимо добро разом заради порятунку Ярика

Автор: Александр Просмотров: 356

Дитинство – важливий період для кожного, воно повинно бути яскравим, добрим та теплим. На жаль, не всім вдається відчути на собі усі чудові моменти цього безтурботного часу. Діти не застраховані від появи тяжкої хвороби у їхньому житті. 

Ярославу 8 років. Зараз він проходить хіміотерапію, але потребує операції для порятунку ніжки. Лікарі підтвердили можливість встановлення донорської кістки. Біоімплант допоможе уникнути ампутації або надскладної операції з встановлення металевого протеза, який потрібно часто замінювати. Донорська кістка буде рости разом із дитиною як рідна. Проте вартість такої кістки –  більше 100 000 гривень.

Бренд Gelius поставив мету у жовтні – зібрати на допомогу Ярику 50 000 грн.

Хочемо подякувати клієнтам, які вже взяли участь, та нагадати всім, що Gelius запустив благодійну акцію, яка триватиме впродовж жовтня. Коли ви купуєте автоматичний дозатор для мила, 100 грн. від вашої покупки  будуть перераховані на благодійний рахунок для Ярослава, якому потрібен біоімплант для уникнення ампутації ніжки.

Ви можете підтримати збір коштів  або замовити автоматичний дозатор.

Більш детально ознайомитись з історією Ярослава можна за посиланням.

Не варто чекати моменту, щоб врятувати весь світ наодинці. Одна покупка зараз та внесок вашого друга, колеги та близької людини створять синергетичний ефект, який дозволить швидко зібрати кошти.

Замовити автоматичний дозатор для мила та допогти Ярославу можна тут.