Критично бракує донорської крові. ДонорUA та бренд Gelius розпочали ініціативу «Здаю кров, бо можу!»

Критично бракує донорської крові. ДонорUA та бренд Gelius розпочали ініціативу «Здаю кров, бо можу!»

Автор: Александр Просмотров: 81

В період карантину донорська кров потрібна як ніколи!  Лікарі можуть врятувати життя пацієнтові, навіть якщо він втратив близько 70% крові.

Ініціатива «Здаю кров, бо можу!» створена для заохочення донорів здавати кров, що вкрай необхідно, особливо в період локдауну. Адже центри крові практично пусті. 

ДонорUA запрошує людей здати кров, а бренд Gelius розіграє серед донорів гаджети вже 9 квітня 10 щасливчиків зможуть отримати подарунки. 

Умови участі:

1) бути зареєстрованим донором на сайті donor.ua та мати підтверджену довідку в кабінеті донора, починаючи з 1 січня і до 8 квітня 2021 року

2) бути підписаним на сторінки @gelius.ua та @donor.ua 

Розіграш подарунків відбудеться  9 квітня 2021 р. на сторінці Facebook ДонорUA. Ви можете долучитися до розіграшу призів при умові здачі крові чи її компонентів з січня 2021 і включно до 8 квітня 2021 року.  Десять  переможців, що буде обрано за допомогою сервісу random.org отримають цінні подарунки. 

За статистикою, один донор крові може врятувати життя трьох людей. 

Щороку в Україні донорами стає близько півмільйона людей. Однак лише на перший погляд здається, що це багато. Більшість людей здають кров лише на одноразовій основі. Тому часто донорів крові не вистачає, особливо ж ця ситуація загострюється під час карантину.

Комментарии

Написать комментарий