Новости

Просмотров: 164

Завдяки збору коштів @Gelius, разом з @Надією та @dobro.ua, було придбано 4 апарати для стерилізації медичного та хірургічного інструменту на суму 109 500 гривень в шпиталь на Харківщині.

Просмотров: 101

Ця осінь принесла всім нам нові виклики. На додачу до вимушених пауз під час повітряних тривог - нам необхідно встигнути зробити свою роботу в той непевний проміжок часу, поки є електроенергія та зв’язок.

Просмотров: 371

У жовтні роспочалася національна акція від украінського бренду смарт гаджетів Gelius, де кожен користувач отримав шанс виграти потужні повербанки і новенькі смартфони.

Просмотров: 226

Минув перший місяць осені. І, хоч багато з нас досі відчуває себе ніби забутим та застиглим у ранку 24 лютого - час не стоїть на місці.

Просмотров: 567

Український бренд Gelius запускає акцію для покупців та продавців смарт гаджетів та мобільних аксесуарів. У даному конкурсі кожен має шанс отримати оригінальні та корисні призи – потужні повербанки Gelius та смартфони.

Просмотров: 517

Костя - це підліток з розладом аутичного спектра, а ще він художник-початківець, волонтер та благодійник. Створені ним малюнки стали основою для благодійного патріотичного мерча, завдяки продажу якого майже півроку він збирає кошти на підтримку військових!

Просмотров: 456

Серпень промайнув дуже швидко і поки ще не віриться, що літо вже закінчилось. Проте за цей, нібито короткий, час наша команда провела значну роботу.

Просмотров: 575

В начале сентября состоялась крупнейшая ежегодная выставка в Европе, которая проходила по направлениям технологий и электроники IFA в выставочном центре Messe Berlin.

Просмотров: 629

Український бренд Gelius разом зі своєю командою вітають кожного українця і українку з таким важливим святом свободи - з Днем незалежності України!

Просмотров: 1067

Війна руйнівна і забирає найкращих. Методи війни з боку рф довели, що людське життя для них немає ніякої цінності. Вони не рахують своїх загиблих і поранених, а українські міста, які вони захоплюють, перед тим стираються в попіл.

Просмотров: 637

Наш бренд підтримав реалізацію арт проекту “Лялькові витребеньки” від Громадської організації “Generation U - покоління вільних та креативних”.

Просмотров: 629

Час швидко летить, коли ми допомагаємо один одному. Мабуть, саме тому липень промайнув на одному подиху.

Просмотров: 691

Більше п’яти місяців протистояння російській армії довели, що українці — неймовірно сильна та згуртована нація. Адже кожен з нас на своєму місці намагається робити максимум для перемоги.

Просмотров: 808

Майбутнє України - це діти. І, хоча їхнє сьогодення затьмарене жахіттями війни, їх дитинство від цього не зникає. А хто, як не матусі, можуть допомогти дітям якнайдовше відчувати себе дітьми?

Просмотров: 943

Smart Watches для детей - это гаджеты нового поколения, которые способны полноценно заменить ребенку использование мобильного телефона. Умный аксессуар обеспечивает постоянную телефонную связь с родителями, позволяя дистанционно отслеживать показатели здоровья и условия вокруг ребенка.

Показано с 1 по 16 из 80 (всего 5 страниц)