Відеореєстратори

На жаль немає товару, який відповідає умовам

Спробуйте змінити параметри пошуку

Відеореєстратор для авто – гаджет, який використовується для запису відео вашої подорожі. Дані записуються на карту microSD для зручного відтворення на комп'ютері, телефоні, телевізорі. Встановлюється реєстратор у машину, на лобове скло або на торпеду (приладову дошку).

Відеореєстратори Gelius записують відео у Full HD роздільній здатності, мають кольоровий дисплей, для швидкого перегляду відео. Також автореєстратори оснащені слотом для карт пам'яті. Модель Hawk – microSD до 32 Gb, відеореєстратор Eagle – microSD до 64 Gb.
Обидві моделі мають кут огляду 150°, що дозволяє захопити не тільки ту смугу якою ви їдете, а й сусідні, з обох боків.

Тип кріплення відеореєстраторів Gelius – вакуумна присоска з магнітною ніжкою. На магніті і розташовуватиметься реєстратор. Його легко знімати та ставити назад, а присоска стаціонарно розміститься на лобовому склі. Такий метод кріплення збільшить термін експлуатації на тривалий час.

Реєстратор Gelius – автомобільний помічник, який зможе вирішити різні ситуації, що відбулися на дорозі. Модельний ряд відеореєстраторів дозволить вибрати вам відповідний за характеристиками продукт. Якість знятих матеріалів вигідно відрізнятиметься від конкурентів даної цінової категорії. Відеореєстратор Gelius – найкраща пропозиція ціна – якість на ринку України.