Захисне скло для Samsung

Ціна
Теги
Бренд пристрою
Модель
Показати більше
Колір
Призначення
Вид плівки/скла
Діагональ дисплея
Показати більше
Додаткові характеристики
Розмір
Тип
Вид

Захисне скло на телефон Самсунг

Смартфони Samsung - багатофункціональні пристрої, але доволі крихкі, тож потребують обережного й уважного поводження. Насамперед це стосується дисплея, адже саме з ним власник найчастіше взаємодіє.

Від пошкоджень екрана жоден пристрій не застрахований, але дешевше і вигідніше купити скло на телефон Самсунг, призначене для його захисту, ніж потім міняти дисплей, вартість якого буде вищою, ніж захисного аксесуара.

Навіщо встановлюють захисне скло на Samsung?

Встановлюючи захисне скло на телефон Samsung, можна істотно продовжити йому життя і уникнути зайвих витрат. Головне завдання, яке воно має виконати - врятувати екран у разі будь-якого виду пошкоджень. Їх можна розділити на дві групи:

  • подряпини і відколи;
  • удари (легкі, середні, сильні).

Якщо дисплей буде "голим", тобто без захисного шару, будь-яка подряпина залишиться на ньому назавжди, а якщо вона буде лише на склі і почне заважати, то замінити його легше і дешевше.

У випадку з ударами захисне скло для смартфонів Samsung бере їхню енергію на себе, захищаючи дисплей. Висока ймовірність, що тріщини підуть по захисному аксесуару, а екран телефону при цьому залишиться неушкодженим.

Навіть у разі потужного удару, коли дисплей уже не врятувати, осколки залишаться всередині (під захисним склом) і не висипатимуться назовні.

Як показали тести, скло рятує дисплей від "загибелі" в 92-98% випадків, незалежно від того, куди припадає удар - в площину або в торець. Тому, купуючи захисне скло для телефону Samsung, власник робить вигідне капіталовкладення.

Як вибрати захисне скло на телефон Самсунг?

Існує кілька параметрів, на які потрібно орієнтуватися, щоб вибрати і замовити правильний захисний аксесуар від виробника для смартфона. Скло на Самсунг має бути:

  1. Відповідним під модель телефону, оскільки від цього залежить його розмір і місце розташування вирізів, які повинні збігатися з пристроєм;
  2. Ідеальної товщини, тобто в межах від 0,26 мм до 0,36 мм;
  3. Міцним настільки, щоб гасити удари, зберігаючи при цьому гнучкість;
  4. Без бульбашок повітря та інших вкраплень, що свідчать про порушення технології виробництва і брак.

Крім того, потрібно визначитися, яке захисне скло для Samsung краще купити - матове або глянсове. Коштують вони недорого, але у них все ж є відмінності.

Перший вид добре розсіює світло, тому навіть при яскравому освітленні зображення на екрані буде добре видно. Глянсове покриття вважається універсальним і може використовуватися при будь-якому освітленні.

Ще один параметр - тип захисного скла. Варіанти є такі:

  • пряме - покриває екран не до кінця, залишаючи по краях відступи розміром 2 мм;
  • з кольоровою рамкою - краї рамки можуть бути пластиковими або силіконовими;
  • заокруглене - підходить для пристроїв із вигнутими краями, точно повторюючи форму їхнього дисплея.

Ціна може трохи відрізнятися залежно від типу скла.

Де можна вигідно купити захисне скло на Samsung?

В асортименті товарів нашого інтернет-магазину представлено захисне скло Самсунг для різних моделей телефонів цього виробника. Вибрати і замовити його можна на сайті в будь-який час доби, незалежно від пори року і дня тижня.

Жителям Києва та інших міст України замовлення доставляються Новою поштою - до відділення, в поштомат або кур'єром.