Мережеві зарядні пристрої

Ціна
Теги
Кількість пристроїв, що заряджаються
Швидка зарядка
Вихідний струм
Наявність дисплея
Кількість USB-портів
Колір
Кабель у комплекті
Живлення
Вихідні інтерфейси
Потужність Вт

Смартфони стали невід'ємною частиною життя людей у світі. Вони допомагають у розвагах, навчанні, роботі, у них багато переваг, але є й один важливий і не надто зручний нюанс – вони регулярно розряджаються.

Щоб «розумний» телефон не підвів власника в невідповідний момент, краще, щоб під рукою завжди був зарядний пристрій. З його допомогою можна підзарядити смартфон (і не тільки) у будь-який момент, якщо поряд є електрична мережа.

Що таке блок USB заряджання для телефону?

USB заряджання для телефону є компактним приладом, який підключають з одного боку через розетку до мережі, а з іншого – через USB-кабель до приладу, який потребує підзарядки. По ньому і надходить електричний заряд.
Заряджати смартфон можна і від комп'ютера чи ноутбука – через юсб-шнур, підключивши його до відповідного гнізда. Юсб заряджання дозволяє швидко і безпечно зарядити гаджет, щоб завжди залишатися на зв'язку.

Типи USB-зарядок

Якщо ви збираєтеся зарядити девайс через розетку, потрібен зарядний адаптер, до якого приєднують USB-кабель. На ньому може бути один вихід для шнура або кілька, щоб можна було приєднувати більше апаратів миттєво.

USB зарядний пристрій буває різних видів залежно від стандарту роз'єму:

  • Type-A – роз'єм прямокутної форми, який зустрічається найчастіше. Через нього аксесуари підключають і заряджають;
  • Type-B – може бути як прямокутним, і квадратним. З його допомогою прилади з'єднуються між собою;
  • Micro USB – тип прямокутного роз'єму, що відрізняється невеликим розміром. Забезпечує високу швидкість "процедури";
  • USB-C – найновіший стандарт, що набирає популярності завдяки універсальності та зручності. Його можна використовувати як зарядки, так передачі інформації.

Ще один вид USB-зарядки – зовнішній блок живлення для смартфона чи повербанк. У ньому є зарядний блок (акумулятор), який можна зарядити про запас від електромережі або від сонячного світла, щоб використовувати цей ресурс для телефону пізніше, коли поряд не буде розетки.

Параметри блоків USB-зарядок

Щоб купити відповідний блок для заряджання телефону, треба знати основні характеристики, на які варто орієнтуватися під час його вибору. До них належать:

  1. Вихідний струм. Блок живлення телефону подає струм на пристрій із певною силою, від якої залежить швидкість заряджання. Рівень вихідного струму вказує на потужність заряджання. Це параметр в амперах (А) – чим він вищий, тим швидше заряджатиметься гаджет. При цьому важливо враховувати, який вихідний струм потрібен устрою, щоб ці показники збігалися або різниця була несуттєвою;
  2. Вихідна напруга. Цей показник вказує на те, яка напруга йтиме на пристрій через адаптер для заряджання телефону. Стандартним вважають рівень 5В, але є пристосування і з напругою 9В, 12В. Що воно вище, то швидше заряджається телефон. Щоб не пошкодити прилади, що заряджаються, потрібно знати, яка напруга їм потрібна, і вибирати відповідні блоки для зарядки;
  3. Довжина кабеля. Важливо вибрати шнур із правильним роз'ємом та відповідною довжиною. Оптимально – від 1 до 2 метрів, оскільки це дозволяє зручно підключати телефон до зарядного пристрою та одночасно захищає від втрат енергії, що уповільнюють швидкість процесу заряджання.

Якщо заряджати смартфон потрібно в дорозі, краще купити зарядний блочок з кабелем невеликої довжини, щоб він не плутався і не заважав.

Технологічні інновації в блоках живлення для телефонів

У звичайних умовах адаптер для телефону та кабель потрібно підключати на кілька годин, щоб прилад зміг повністю зарядитись, але є технології, що дозволяють суттєво прискорити процес. В тому числі:

  • Quick Charge – швидке заряджання. Технологія дозволяє зарядити телефонний акумулятор на 40-60% за 30 хвилин. У ній передбачено функцію автоматичного визначення необхідного для заряду напруги. Для швидкого заряджання відповідна підтримка має бути як у девайса, так і у зарядки;
  • Power Delivery – стандарт зарядки через порт USB-C, що передбачає передачу енергії із підвищеною потужністю. Перевага в тому, що його можна використовувати для пристроїв, що вимагають різної потужності в процесі заряджання, оскільки прилади можуть узгоджувати її параметри, а також струму і напруги. Крім того, цей стандарт дозволяє виконувати одночасно дві дії – передавати дані та заряджати пристрій.

Інноваційні технології роблять прилади для заряджання від виробників зручнішими та ефективнішими в роботі.

Безпека USB-заряджання

Від якості матеріалів, з яких виготовлено зарядний пристрій, що підключається до мережі, залежить безпека його використання.

Більш надійними та безпечними будуть прилади, корпус яких виконаний з металу (алюміній) або армованого, вогнестійкого та міцного пластику.

Поради щодо догляду та експлуатації зарядного пристрою

Мережні ЗУ необхідно відключати від мережі, коли гаджет повністю заряджено, щоб акумулятор не набирав зайвої енергії (це знижує термін його служби).

Щоб прилад працював довше, його потрібно оберігати від контактів із водою, перепадів температури, падінь із висоти, сильних ударів.

Провід краще акуратно складати, а не зав'язувати вузлом або заплутувати, а при відключенні зарядки не можна смикати (це може призвести до поломки шнура).

У момент заряджання гаджет рекомендують розміщувати на плоскій поверхні, а не залишати висіти на дроті (від цього шнур може надірватися).

Де придбати якісний зарядний блок для телефону?

В інтернет-магазині Gelius ви можете купити сучасні зарядні блоки на один або кілька гаджетів.

На сайті можна замовити зарядки білого і чорного кольору недорого, оскільки на багато товарів ціна знижена.

Доставку по Києву та Україні здійснює служба Нової пошти (надсилки привозять до поштоматів, до відділень або кур'єром за конкретною адресою).

Оплачувати покупки можна готівковим та безготівковим способом.