G-бонуси

 

Отримуйте ще більше переваг, коли купуєте на Gelius.

Тепер ви можете накопичувати G-бонуси та використовувати на купівлю будь якого товара з категорії "Чохли".

Зверніть увагу: використати бонуси можна лише в категорії "Чохли"
Легко накопичувати, зручно використовувати! Але слід зазначити, що G-бонуси нараховуються тільки для авторизованих користувачів на нашому сайті.

Якщо ви купуєте товари на Gelius, ви отримуєте 10% від вартості товару у вигляді G-бонусів на свій рахунок. Це означає, що, наприклад, при покупці товару на суму 500 гривень, ви отримаєте 50 G-бонусів (500 гривень * 10% = 50 G-бонусів).

Для використання бонусів просто купуйте товари з позначкою "G" через особистий кабінет, і бонуси будуть автоматично зараховані на ваш рахунок. Сума G-бонусів вказана на картці товару.

Зверніть увагу, що бонуси нараховуються цілим числом без округлення, і вони не беруть до уваги дробову частину. Також варто відзначити, що сума G-бонусів для нарахування може змінюватися, якщо ви використовуєте бонусни або інші знижки під час оплати товару.

Важливо зазначити, що G-бонуси, нараховані за покупку товару, будуть анульовані, якщо ви не заберете замовлення, відмовитеся від нього або повернете товар.

  • Термін активації G-бонусів - 16-й день після виконання замовлення. До цього часу бонуси неактивні і не можуть бути використані для отримання знижки.
  • Термін дії G-бонусів становить 180 днів з дати активації. Після закінчення 180 днів невикористані бонуси анулюються.
  • Термін дії нарахованих G-бонусів, за акційними або іншими спеціальними пропозиціями, може бути змінений відповідно до умов акції.

Щоб скористатися бонусами, ви можете використовувати їх для оплати до 99% вартості чохлу. Курс обміну дуже простий: 1 G-бонус дорівнює 1 гривні.

Під час оплати замовлення ви просто введіть бажану суму G-бонусів у відповідному полі. Якщо сума доступна на вашому рахунку, вона буде списана, а решта суми буде перерахована для сплати.

Отримуйте ще більше вигоди з купівлі на Gelius завдяки нашій програмі лояльності та G-бонусам. Накопичуйте бонуси та отримуйте знижки на свої наступні покупки. Дякуємо за вашу підтримку та вірність!

Якщо у вас є будь-які питання стосовно програми лояльності чи використання бонусних гривень, зверніться до нашої служби підтримки, і ми з радістю допоможемо вам.