Зарядні пристрої для телефонів

Ціна
Теги
Кількість пристроїв, що заряджаються
Швидка зарядка
Вихідний струм
Показати більше
Наявність дисплея
Кількість USB-портів
Колір
Кабель у комплекті
Живлення
Вихідні інтерфейси
Потужність Вт

Зарядка для телефону: що собою представляє і для яких пристроїв підходить

Зарядка для смартфона – це пристрій, що живить електричною енергією мобільний телефон від зовнішніх джерел та мережі. В основному енергія надходить від змінного струму. Зарядні пристрої розроблені для смартфонів, лептопів, планшетів, електромобілів, смарт годинників, Power Bank та інших смарт гаджетів, що вимагають підзарядки акумулятора.

Раніше до смартфонів у комплектації були враховані виробниками універсальні зарядки та кабелі. В даний час більшість відомих компаній з виробництва мобільних пристроїв вже не додають зарядний пристрій в комплектацію. Зарядку можна придбати окремо або замінити її, якщо вона перестала коректно працювати.

Види зарядних пристроїв для телефону

За способами застосування зарядні пристрої можуть бути двох видів: зовнішні або вбудовані.

Зарядні пристрої можуть бути кількох типів:

 • Мережеві.
  У таких зарядках живлення надходить з електричної мережі, що призводить до перетворення напруги на необхідний пристрій.
 • Бездротові.
  Для бездротового типу зарядного пристрою немає прямої взаємодії смартфона зі струмом. Бездротові аксесуари представлені у вигляді спеціальних платформ або станцій, основний принцип яких полягає в роботі індукційної котушки.
 • Універсальні.
  Тип проводів із роз'ємом для підключення до смартфону та USB-роз'ємом для підзарядки від ПК.
 • Автомобільні.
  Підключаються до прикурювача та виконують основну функцію в салоні автомобіля. Бортова мережа є основним джерелом живлення.

Критерії вибору зарядки для телефону

За призначенням

Мобільний телефон можна заряджати будь-де: вдома, на роботі, в машині, в закладах, кав'ярнях і навіть на вулиці. Для цього необхідно розібратися, де може знадобитися певний зарядний пристрій:

 • Мережева зарядка – заряджатиме ваш мобільний телефон у будь-якому приміщенні, де є розетки.
 • Автомобільна – призначена заряджати смартфон через прикурювач. Для енергії використовується заряд автомобільного акумулятора чи енергія від генератора.
 • Бездротова – використовується як платформа, на якій розміщується смартфон, що приймає енергію бездротовим способом. Бездротова зарядка відмінно підходить для використання: вдома, в машині, на роботі та навіть на природі.

За силою струму

Існують певні стандарти та норми, які приймаються виробниками техніки. Такі стандарти впливають на термін служби зарядного пристрою, тривалість зарядного циклу та його працездатність.

Блоки живлення у своїй більшості можуть видавати струм за стандартом від 1 до 2А, що дозволить досить швидко зарядити акумулятор і не перегріває пристрій. Наприклад, оптимальна сила струму для планшетів – 2А. Це дає розуміння, що блоки з такою силою струму не завжди підходять для бюджетних моделей смартфонів.

Сила струму на виході:

 • 1А – максимальна потужність – 1000 мАг.
 • 2-2,4А - потужність складає - 2400 мАг.
 • 3,1А – має потужність – 3100 мАг.

Зарядні пристрої

За кількістю портів

Зарядні пристрої можуть мати декілька вихідних портів. Ці порти дозволять вам заряджати кілька девайсів одночасно. При цьому потрібно пам'ятати, що такий мережевий зарядний пристрій повинен мати високу потужність – 3,4А.

По комплектації

У більшості випадків зарядний пристрій та кабель продаються окремо, оскільки не є цілісним пристроєм. Раніше використовувалися зарядки у вигляді злитого блочка зі шнуром. Але це було непрактичним рішенням, оскільки шнур міг заламуватись, заплутуватись і рватися. В даний час, якщо кабель перетретиться, його можна просто замінити, а блочок залишити. Також його можна використовувати з кабелем будь-якого роз'єму для заряду різних пристроїв.

Отже, придбати кабель та блок живлення краще окремо.

За функціоналом

Вихід сучасних зарядних пристроїв може адаптуватися до вимог смартфона, тому зарядка завжди здійснюється з максимально можливою швидкістю. На сьогоднішній день також можна придбати зарядки для смартфонів з функцією швидкого заряджання, яка може працювати за показником вище 2А.

За дизайном

Зарядки для смартфонів можуть відрізнятися своїм зовнішнім виглядом, за кольором, формою, а також за наявністю індикаторів і роз'ємів.

Для яких брендів підходять зарядні пристрої Gelius?

Зарядні пристрої від українського бренду Gelius мають високу якість та гарантію, тому користувачі часто віддають перевагу нашій продукції. Представлені аксесуари нічим не поступаються оригінальним пристроям від різних виробників.

Всі представлені зарядні пристрої від Gelius розроблені з урахуванням усіх вимог та сумісні зі смартфонами відомих брендів: Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi тощо. Усі параметри відповідають вимогам швидкості зарядки та якості виконання зарядних пристроїв.

ТОП зарядних пристроїв для мобільних телефонів та інших гаджетів

Мережевий зарядний пристрій - Gelius Pro X-Duo (USB + Type-C QC3.0 / PD20W)

Потужна зарядка з підтримкою Quick Charge 3.0 має високу сумісність з іншими пристроями та багаторівневий захист.

Вихідний струм становить – 3А, потужність – 20 Вт. Придбати пристрій можна у чорному або білому кольорі.

Мережевий зарядний пристрій - Gelius X-Duo PRO (45W White + Cable Type-C / Type-C)

Зарядний аксесуар має два роз'єми - USB і Type-C, підтримує швидку зарядку 3.0, включаючи Power Delivery.

Має захист від коротких замикань та стрибків напруги. Вихідний струм моделі аксесуара - 3А, потужність - 45 Вт.

Автомобільний зарядний пристрій - Gelius Pro Inch Twix (USB + Type-C QC / PD 30W)

Потужна зарядка для використання в машині має функцію Quick Charge 3.0, а також Power Delivery. Вихідний струм становить - 3А, а потужність - 30 Вт. Аксесуар розрахований на швидку підзарядку кількох гаджетів одночасно від автомобільного прикурювача.

На нашому сайті можна купити автомобільний зарядний пристрій в комплектації з кабелем Apple Lightning або Type-C.

Де купити зарядку для телефону з доставкою по Україні?

Бренд Gelius пропонує широкий асортимент зарядних пристроїв, кабелів і Power Bank для мобільних телефонів різних моделей, а також захисне скло, чохли і акумуляторні батареї за вигідними цінами для кожного. На всю продукцію надається гарантія якості.

Придбати продукцію Gelius можна на сайті інтернет-магазину фізичним та юридичним особам. Також будь-які товари з каталогу бренду ви можете придбати за корпоративними цінами в будь-якій кількості (докладніше про умови покупки для корпоративних клієнтів уточнюйте у менеджера магазину).