FM трансмітери

Ціна
Теги
Діапазон частот
Інтерфейси FM-трансмітера
Версія Bluetooth
Особливості FM-трансмітера
Колір
Підтримка карток пам'яті
Формати відтворення
Додаткові характеристики FM-трансмітера

FM модулятор або FM трансмітер – це компактний радіоелектронний девайс для вашого автомобіля. Пристрій відтворює аудіофайли з USB флешки або вбудованої пам'яті завдяки штатному автомобільному радіо. Трансмітер підключається до прикурювача у машині.

Пристрій досить простий у використанні і значно поступається за ціною сучасним магнітолам. У більшості модуляторів є LED дисплей. Такі аксесуари синхронізуються зі смартфоном або ноутбуком з метою перенесення музичних файлів на USB флешку.

Види FM модуляторів

Автомобільні ФМ трансмітери можна розділити на такі категорії:

 • Прості FM модулятори із чорно-білим екраном та невеликим функціоналом.
  Пристрої цієї категорії доступні за невисокою вартістю. Основна функція такого трансмітера одна – відтворення аудіофайлів із накопичувачів, які мають скромний обсяг пам'яті. Оснащений модулятор простого типу мінімальною кількістю кнопок і чорно-білим маленьким екраном, без вбудованої пам'яті.
 • ФМ модулятори за середніми цінами.
  Трансмітери цієї категорії мають власну пам'ять та кольоровий екран, який може відображати зображення та фото. Швидкість обробки інформації вища, ніж у простих моделях. ФМ трансмітери мають слот для карт пам'яті SD і підключаються до смартфону за допомогою проводу, який враховано в комплектації до пристрою.
 • ФМ модулятори з підтримкою Bluetooth.
  Пристрої даної категорії дозволяють підключитись через блютуз, що робить використання модулятора зручним та практичним. Трансмітери розраховані на підтримку гучного зв'язку телефоном, що дозволяє відповідати на дзвінки в процесі поїздок. У цих моделях також є інші корисні функції: пульт дистанційного керування, відтворення відеороликів і т.д.

FM трансмітери

Як вибрати FM трансмітер у машину?

Насамперед слід зрозуміти, для чого саме використовуватиметься ФМ модулятор, тому потрібно звертати увагу на такі важливі критерії перед покупкою:

 1. Діапазон радіочастот.
  Чим ширший цей показник, тим краще буде пристрій у роботі. Ця інформація вказується в інструкції. Більш широкоформатний ФМ трансмітер функціонує у всьому діапазоні порівняно з дешевими моделями, спектр частот яких дуже обмежений.
 2. Підтримка Bluetooth.
  Для бездротового зв'язку зі смартфоном – це практична та дуже зручна функція.
 3. Дисплей.
  Рідкокристалічний або LED дисплей – також корисне доповнення у ФМ модуляторі. Відмінності між моделями бувають у розмірах, чіткості зображення та зчитуванні інформації. Екран корисний для пошуку та перегортання музичних треків, зміни параметрів, що значно спрощує керування пристроєм.
 4. Габарити FM трансмітера.
  Недорогі модулятори компактних розмірів добре підійдуть для машин, прикурювачі яких розташовуються по-різному. Купуючи великий ФМ модулятор, необхідно передбачити наявність вільного місця у передній частині авто.
 5. Комплектація.
  До деяких моделей ФМ трансмітерів в комплект входять: картка SD та пульт ДК.
 6. Функція гучного зв'язку.
  Якщо вам необхідно підтримувати зв'язок за кермом, можна розглядати моделі трансмітерів з підтримкою гучного зв'язку при телефонній розмові.

ТОП FM модуляторів від бренду Gelius

Модель ФМ трансмітера Вартість
ФМ модулятор Gelius RGB-QC GP-FMT050 649 грн
ФМ модулятор Gelius RGB-QC GP-FMT040 Black-Silver 799 грн
FM Трансмітер Gelius Pro E-Type 449 грн

Переваги FM модуляторів Gelius

Український бренд смарт гаджетів та мобільних аксесуарів Gelius був заснований у 2018 році, роблячи акцент на високій якості продукції за цінами для кожного, хто прагне йти в ногу з часом. На FM модулятори український бренд надає гарантію – 12 місяців.

У каталозі автотоварів є безліч стильних та багатофункціональних девайсів, які нададуть оригінальність, високу якість, сервісну підтримку та найкращі ціни. На сайті інтернет-магазину Gelius.ua можна обрати те, що вам потрібно саме.

Де краще купити ФМ модулятор для свого авто?

Ви можете оформити замовлення на ФМ модулятор онлайн в офіційному інтернет-магазині українського бренду Gelius, після чого з вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження всіх деталей.

Доставка здійснюється Новою поштою по всій Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів та ін.)

Висновок

ФМ трансмітер – це оптимальний та відносно недорогий варіант для прослуховування улюбленої музики в автомобілі. Девайс також дозволяє спілкуватися телефоном у режимі hands free (деякі моделі), при цьому не відволікаючись від руху за кермом, надаючи безпеку пересування.