Дитячий смарт годинник Gelius PRO KID з GPS трекером GP-PK001 Blue

Код: 74405
Немає в наявності
Доставка
Оплата
Готівкою

Безпека дитини - головне для батьків, ми всі дбаємо про своїх дітей і головне для нас - це знати що з дитиною все добре. Коли ваша дитина знаходиться поруч - проблем немає, але якщо він затримується в школі, або занадто довго гуляє на вулиці - ви починаєте хвилюватися. Не переживайте, є рішення - дитячі gps годинник Gelius Pro GP-PK001 (PRO KID).

Дитячі розумні годинник GP-PK001 мають не тільки багатий функціонал, але і привабливий зовнішній вигляд, ваша дитина сам захоче їх носити. Сенсорний TFT дисплей розміром 1.44 дюйма і дозволом 240х240 пікселів - прекрасно відображає всю необхідну інформацію: час, погоду, повідомлення та багато іншого.

Smart Watch для дітей мають слот для сім карти формату Micro Sim, з її допомогою годинник приймають виклики та повідомлення. Кнопка SOS моментально набирає один з телефонів, збережені у пам'яті пристрою, а так само передає дані про місцезнаходження в додаток Setracker, на батьківський смартфон. Дитячий трекер має датчик зняття з руки, що теж важливо.

За допомогою програми Setracker ви зможете синхронізувати свій смартфон з дитячими годинами, і відстежувати місце розташування вашої дитини прямо на екрані свого гаджета. Ця програма також дозволить приймати фотографії зроблені на камеру годин.

Розміри

  • Робоча довжина ремінця: від 142 до 198 мм
  • Товщина ремінця: 3 мм
  • Ширина кріплення: 16 мм
  • Товщина корпусу: 16 мм
  • Довжина корпусу: 55 мм
  • Ширина корпусу: 43 мм.

Характеристики:
Дисплей: 1.44 TFT 240 * 240
Процесор: MTK2503, 260MHZ (RAM: 32M; ROM: 32M) Підтримка GSM 850/900/1800/1900 Мгц
Тип сім карти; Nano Sim
Тип з'єднання: Управління через додаток: Setracker
Акумулятор 500 mAh
Часи роботи: 1 доба
У режимі очікування: 2 доби
Камера: 2 МP
Тип зарядного пристрою: Магнітний USB кабель
Ступінь захисту: IP67
Моніторинг активності сну
Вбудовані функції; GPS, LBS, AGPS, Wi-Fi в режимі реального часу
Датчик зняття з руки
Годинники підтримує зберігання фото зроблених на камеру SOS сигнал, прийом телефонних дзвінків, аудіо та смс повідомлень
Мультифункціональний спортивний режим (контроль в додатку Setracker)
Моніторинг активності (спалювання калорій, пройдена дистанція)
Оповіщення про дзвінки та смс
Додаток: Setracker

FAQ: Дитячі смарт годинники із GPS трекером

Дитячий смарт годинник показує місцезнаходження з похибкою

Дитячий смарт годинник має три види пошуку місцезнаходження (геолокації): GPS, LBS, Wi-Fi. Всі режими пошуку місцезнаходження працюють автономно один від одного. Рекомендуємо при використанні годинника максимально орієнтуватись на пошук по GPS, це самий точний вид геопозиціонування на відкритому просторі. В приміщенні сигнал може бути гіршим та годинник буде переключатись на інші види пошуку. Точність LBS становить 100 м і вище - це самий неточний вид геолокації, його можна вимкнути в налаштуваннях додатку. Більшість батьків не знають про це та не вимикають його, тому коли дитина в приміщенні або там де пропадає GPS та Wi-Fi сигнал, годинник починає шукати по LBS, що призводить до великої похибки місцезнаходження.

  • LBS - пошук розташування за допомогою найближчої GSM антени мобільного оператора. LBS є павутиною зв'язку, вона розділена на сектори, кожен з яких відповідає за вежу. Система не зовсім точна та її розрахунки можуть бути від 100 до 1000 м, це залежить від кількості веж вашого оператора в даному районі. Тільки вона зможе визначити, хоч і неточно, геолокацію, де не проходить сигнал GPS, наприклад, через товсті стіни будівлі, або де немає Wi-Fi.
  • GPS - найточніший спосіб визначення координат за допомогою прямого підключення до супутника. Точність становить 5-10 м, але за поганої погоди, і біля високих будівель, зв'язок може погіршитися. Перевіряється робота GPS на відкритих просторах через програми на картах, але якщо годинник далеко, можна відправити смс із командою &“;pw,123456,ts#” на батьківському телефоні.
  • Wi-Fi - цей модуль використовується лише для пошуку координат у приміщенні. Часто трапляється, що в будівлях пропадає або стає слабшим GPS сигнал, в таких випадках автоматично включається Wi-Fi. Він показує не місце, де знаходиться гаджет, а адресу Wi-Fi точки, яку виявляє годинник. Точність адреси залежить від сили сигналу і більш точних прописаних координат до точки доступу Wi-Fi і може становити 10-40 метрів. Важливий момент - щоб визначити місцезнаходження по Wi-Fi годиннику не потрібно знати пароль, достатньо зловити сигнал.

Батарея швидко розряджається

Годинник в активному режимі тримає заряд близько 24 годин. В режимі очікування - до 48 годин. У годиннику обов'язково має бути встановлена SIM-картка з активованим тарифним планом, який включає мобільний інтернет (якщо мобільний інтернет не активний або SIM-картка має нульовий баланс для використання інтернету, смарт годинник знаходиться в постійному пошуку мобільної мережі, що призводить до перезавантаження годиннику, перегріву, розряджання акумулятора за 3-5 годин). В налаштуваннях годинника можна зменшити яскравість дисплею, що також впливає на час роботи пристрою. В додатку Setracker є можливість вибору 3-х режимів частоти пошуку годинника (Режим геолокації): кожні 10 хвилин, кожну годину та вручну отримувати позиціонування. Ця функція також впливає на час роботи акумулятора годинника. Задля оптимізації часу використання акумулятора та мобільного трафіку використовуйте функцію ручного отримання геопозиціонування в додатку (Setracker).

Також причиною швидкого розряду пристрою може стати частий обмін текстовими та голосовими повідомленнями або прийом СМС від оператора мобільної мережі (їх потрібно вимкнути в налаштуваннях SIM-картки або зателефонувавши оператору).

Клавіша SOS працює із затримкою

Клавіша SOS працює при натисканні і утриманні від 5 до 7 секунд. Це зроблено з метою запобігання випадкового виклику.

Шагомір не працює або не запускається

Шагомір в дитячому годиннику запускається лише за допомогою додатку Setrecker. Його подальше використання можливе через додаток у годиннику.

Пристрій відсутній в мережі, геолокація не працює

Це можливо лише за відсутності грошей на рахунку або відсутнього мобільного інтернету. Поповніть рахунок або активуйте мобільний інтернет.

Не бачить SIM-карту або пропадає зв'язок

Наша компанія рекомендує користуватися операторами мобільного зв'язку Київстар та Vodafone у дитячих смарт-годинниках. Lifecell має менш стабільне покриття та може обмежувати деякі функції та можливості даного пристрою.

При відсутності електроенергії на базових станціях функції геопозиції, дзвінків, фотографій - працюють повільно або зовсім не працюють

Через відсутність електроенергії якість зв'язку мобільних операторів та мобільного інтернету також відсутня або знижується, на це, на жаль компанія вплинути не може.

Додатки на телефон необхідно використовувати тільки ті, що в інструкції, чи будь які?

Дитячі смарт годинники підтримують та працюють в повному обсязі лише з перевіреним та офіційним безкоштовним додатком SeTracker.

Важливо знати*

* в SIM-карті має обов'язково бути знятий PIN-код

* звертайте увагу на те, як відкривати SIM-лоток (це схематично вказано в інструкції)

* SIM- карта вставляється лише у виключений смарт годинник

* заборонено встромляти сторонні предмети в будь-які отвори пристрою (дивитись уважно інструкцію)

* погодні умови та зміни ландшафту впливають на якість та визначення GPS місцезнаходження

* швидкість виклику, прийом виклику, передача даних, відправка повідомлень (голосових, текстових) на пряму залежить від якості покриття мережі оператора.

Характеристики
Тип годинника
Дитячий розумний годинник
Рік
2019
Час роботи
1-2 дні
Матеріал корпусу
Пластик
Вбудована пам'ять
32 Мб
Тип дисплея
Кольоровий
Усі характеристики
Характеристики
Тип годинника
Дитячий розумний годинник
Рік
2019
Час роботи
1-2 дні
Матеріал корпусу
Пластик
Вбудована пам'ять
32 Мб
Тип дисплея
Кольоровий
Матеріал ремінця
Силікон
Для кого
Дитячі
Форма годинника
Прямокутні
Розмір корпусу, мм
38
Змінний ремінець
Ні
Сенсорний екран
Так
Тип зв'язку
GPS
Інтерфейс підключення
Wi-Fi
Датчики
Зняття з руки
Карта пам'яті
Без картки пам'яті
Особливості годинника
Захист від води, пилу
Мікрофон
Вбудований
Модель
GP-PK001
Акумулятор, мАг
500
Наявність SIM-картки
Так
Клас водонепроникності
IP67
Роздільна здатність дисплея
240х240
Камера, мп
2
GPS
Ні
AGPS
Ні
LBS
Ні
Тип гаджета
Розумні годинники
Діагональ дисплея
До 4"
Операційна система
Інша
Wi-Fi
Ні
Колір ремінця
Блакитний
Колір корпусу
Блакитний
Сумісні ОС
Android, iOS