Зволожувач повітря Gelius Pro Humidifier AIR Mini GP-HM02 White

Код: 87115
Немає в наявності
Доставка
Оплата
Готівкою

Зволожувач повітря Gelius Humidifier AIR Mini - ідеальний спосіб створити комфортний та здоровий мікроклімат в вашому приміщенні. Цей стильний пристрій забезпечує ефективне виконання своїх функцій.

Два режими розпилення

Gelius Humidifier AIR Mini має два режими розпилення, які можна налаштувати залежно від ваших потреб. Перший режим - безперервне розпилення, тривалість якого складає 3 години. Цей режим ідеально підходить для створення сталого та природного зволоження приміщення. Другий режим - переривчасте розпилення, працює протягом 5 годин і допомагає підтримувати оптимальний рівень вологості в приміщенні.
Отже, з ємністю 150 мл Gelius Humidifier AIR Mini може розпилювати воду протягом 3 чи 5 годин, залежно від вибраного режиму. Кількість розпилення становить 30 мл на годину.

Інтерфейс живлення

Зволожувач працює від живлення через micro-USB порт.Його можна підключити до комп'ютера, зарядного пристрою або портативного акумулятора.

Безшумна робота

Безшумна робота зволожувача з рівнем звуку близько 35 дБ забезпечує комфортне використання пристрою. Ви можете насолоджуватись свіжим і зволоженим повітрям, не турбуючись про непотрібний шум, особливо під час спання або роботи.

З Gelius Humidifier AIR Mini ви можете насолоджуватись свіжим та зволоженим повітрям, що покращує якість вашого життя та допомагає підтримувати оптимальний рівень вологості у приміщенні. Його компактні розміри, можливість вибору режиму розпилення та безшумна робота роблять його ідеальним вибором для домашнього або офісного використання.

Характеристики:

Модель: СР-НМ02
Номінальна напруга: DС5V
Номінальний струм: 300 мА
Номінальна потужність: 1,5 Вт
Кількість розпилення: 30 мл/год
Об'єм: 150 мл
Час використання: 3-5 годин
Розмір продукту: 54*54*152 мм
Вага нетто: 123 г.

Характеристики
Колір
Білий
Матеріал
Пластик
Ємність резервуару для води
0,15 л
Тип гаджета
Зволожувач повітря
Усі характеристики
Характеристики
Колір
Білий
Матеріал
Пластик
Ємність резервуару для води
0,15 л
Тип гаджета
Зволожувач повітря