Акумулятори для телефону

Показано з 1 по 15 із 238 (16 сторінок)


Будь-який мобільний пристрій із закінченням визначеного терміну втрачає початкові параметри, що позначається на якості його працездатності. Швидше за все проблемою цього може виявитися несправний або зношений акумулятор. У такій ситуації достатньо буде замінити модуль на новий, працездатний варіант і продовжувати використання вашого смартфона.

Акумуляторна батарея - важлива комплектуюча частина вашого смартфона, яка є основним джерелом енергії для мобільного девайса.

З огляду на серйозні вимоги з питань якості мобільних девайсів, ця вимога стосується і акумуляторних батарей, які повинні мати потужні компоненти електроживлення. Такі батареї повинні бути здатними тривалий час підтримувати необхідну напругу.

Види акумуляторів для мобільних телефонів

Які види акумуляторів для мобільних телефонів використовуються виробниками?

Матеріал електродів і складу електроліту, який використовуються у виробництві, впливає на позначення типу акумуляторної батареї. Для сучасних мобільних телефонів використовуються такі типи батарей:

 • Літій-іонні.
  Мають низький саморозряд і велику ємність. Вбудований контролер заряду мінімізує ризики загоряння.
 • Літій-полімерні.
  Більш досконалий тип. Такі батареї компактні, гнучкі, мають низький саморозряд і відсутність ефекту пам'яті, а також стійкість до температури.

Для яких брендів телефонів можна купити акумулятор?

Практично всі виробники смартфонів випускають до них акумулятори, але ціна може виявитися завищеною, порівняно з аналогами неоригінальних батарей. Важливо, щоб акумулятор був сумісний з мобільним пристроєм. В каталозі українського бренда Gelius представлені батареї для таких брендів:

Акумулятори для мобільних телефонів

Як вибрати акумулятор на телефон?

Основні критерії вибору акумулятора на смартфон для заміни:

 • Ємність акумуляторної батареї.
  Чим більше показник ємності, тим довше не буде розряджатися ваш пристрій. Тому звертайте увагу на те, що ємність не повинна бути нижче, ніж в оригінальному акумуляторі.
 • Сумісність акумулятора зі смартфоном.
 • Розмір і вага.
  Габарити і вага повинні відповідати моделі мобільного пристрою. Необхідно звернути увагу на технічні характеристики батареї перед покупкою.

Внутрішні акумулятори для смартфона мають такі виконання:

 • Оригінальні - такі батареї виробляються компаніями, які виробляють мобільні телефони від власного бренду.
 • Сумісні, універсальні - виробляються сторонніми виробниками, які пройшли обов'язкову перевірку і отримали сертифікати якості. Спеціальне маркування допоможе вам визначити чи сумісний модуль з конкретним смартфоном. Універсальні акб призначені для заміни оригінальної («рідної») батареї. Такі батареї підбираються за розміром і дозволяють використовувати мобільний телефон без особливих обмежень. Таке рішення відмінно підійде для тих користувачів, чиї акумулятори зустрічаються вкрай рідко
  Такий варіант більш доступний для покупки і за ціною.
 • Безіменні - китайська продукція, має дешевий прайс і низьку якість.

Зручність вибору акумулятора в каталозі Gelius полягає в тому, що ви знайдете представлені товари за вказаними маркуваннями моделі мобільного телефону, що значно прискорює і спрощує пошук.

Якщо ви сумніваєтеся в тому, чи підійде обрана батарея до телефону, ви можете звернутися до представника українського бренда Gelius з цим питанням і отримати консультацію.

Переваги вибору батареї для телефону від Gelius

Український бренд гаджетів і мобільних аксесуарів Gelius був заснований в 2018 році, роблячи акцент на хорошій якості продукції за цінами для кожного, хто прагне йти в ногу з часом. На товари українського бренду представляється гарантія - 1 рік.

В каталозі категорії акумуляторів є безліч варіантів, які відмінно підійдуть для моделі вашого смартфона і складуть тривалий період працездатності. На сайті інтернет-магазину Gelius.ua ви можете вибрати те, що потрібно саме вам.

Де вигідно купити акумулятор для зарядки телефону з доставкою по Україні?

Ви можете купити акумулятор, а також інші товари для вашого смартфона - захисне скло, чохли, зарядні кабелі та мережеві пристрої. Оформити замовлення онлайн можна в офіційному інтернет-магазині українського бренду Gelius, після чого з вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження всіх деталей.

Доставка здійснюється Новою поштою по всій Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів та ін.)