НовиниСтатті

Як вирішити проблему швидкого розряджання бездротових навушників?

Меню

Бездротові навушники - це гармонійне поєднання стилю, комфорту та технологій, створене для тих, хто цінує свободу та якість звуку. Відсутність проводів у навушниках робить їх максимально зручними для щоденного використання де завгодно. На сьогоднішній день можна знайти безліч привабливих, класичних та незвичайних аксесуарів для прослуховування музики.

Багато власників бездротових навушників стикаються з поширеною проблемою - швидкою розрядкою пристрою. Це може бути пов'язано зі зносом батареї, який відбувається з часом та об'ємною кількістю циклів зарядки. Крім того, активне використання функцій бездротового з'єднання або активного шумоподавлення можуть прискорити процес розрядки.

Проблеми швидкого розряджання бездротових навушників можуть бути пов'язані з дефектом пристрою або невдалими параметрами налаштувань.

Батареї – це невід'ємна частина бездротових навушників. Незважаючи на всі переваги, активне використання, налаштування та старіння батареї можуть призвести до швидкого розрядження. Це викликає потребу оптимізувати налаштування, замінити АКБ та покращити час автономної роботи.

Як вирішити проблему швидкого розряджання бездротових навушників

Причини швидкого розряджання бездротових навушників

Щоб зрозуміти, чому бездротові навушники почали швидко розряджатися, потрібно проаналізувати потенційні причини:

Інтенсивність використання.
Часте та інтенсивне використання девайсу (висока гучність, активація шумоподавлення) значно скорочує час його автономної роботи.

Тип батареї.
Різні моделі бездротових TWS навушників мають різні типи АКБ (літій-полімерні, літій-іонні). Характеристики та якості акумулятора впливають на довговічність та зносостійкість.

Функціональність самого аксесуару.
До швидкої розрядки, як правило, приводить наявність таких функцій, як високий рівень гучності, шумоподавлення, підключення до телефону та сенсорне керування. Такий функціональний набір збільшує витрати енергії, що призводить до швидкої розрядки пристрою.

Температурні умови.
Екстремальні температурні умови негативно впливають на роботу будь-якої батареї (навушників, смартфона, повербанка), ведучи до прискореного розряду.

Якість зарядного пристрою.
Неоригінальні або неякісні зарядні пристрої та кабелі негативно впливають на акумулятор, швидко зношуючи його.

Оновлення програмного забезпечення.
Некоректні або неоптимізовані оновлення програмного забезпечення також створюють непередбачені енерговитрати, впливаючи на час автономної роботи навушників.

Облік перерахованих факторів допоможе проаналізувати можливі причини швидкої розрядки бездротових навушників і вжити відповідних заходів.

Навушники швидко розряджаються: що можна зробити?

Для продовження часу автономної роботи навушників слід звертати увагу на стан АКБ, стежити за рівнем гучності і вимикати пристрій, якщо він не використовується. Також виробники рекомендують регулярно оновлювати програмне забезпечення девайсу та дотримуватись інструкцій від виробника.

Як вирішити проблему швидкого розряджання бездротових навушників

Скидання бездротових навушників

Процедура скидання бездротових навушників TWS може відрізнятися залежно від конкретної моделі. Зазвичай до кожного пристрою додається індивідуальний посібник з експлуатації, але для більшості моделей можна скористатися загальним методом:

 1. Помістити обидва навушники в зарядний футляр.
 2. Затиснути кнопку скидання на кейсі.
  На зарядному боксі або навушниках повинна бути кнопка скидання. Щоб скинути налаштування пристрою, необхідно затиснути її на кілька секунд.
 3. Дочекатися індикації скидання.
  Після натискання та утримування кнопки індикатор заряду повинен подати сигнал (блимання, звуковий сигнал, зміна кольору).
 4. Перевірити результат.
  Витягнути навушники з кейсу та спробувати підключити їх до смартфону. Іноді для завершення процесу скидання достатньо розмістити навушники назад у футляр.

Повністю розрядити АКБ навушників

Для вирішення проблеми швидкої розрядки блютуз гарнітури можна спробувати повністю розрядити зарядний кейс та обидва навушники, досягнувши рівня 0%, а потім відновити їх заряд до максимальних 100%.

Щоб прискорити розрядку лівого та правого навушників, достатньо підключити їх до телефону та активувати високу гучність. Зарядний футляр слід розрядити кількома циклами підзарядки навушників.

Після виконання цих кроків і повної розрядки пристрою можна розпочати повторну зарядку гаджета до його максимального рівня.

Як вирішити проблему швидкого розряджання бездротових навушників

Повторна синхронізація зі смартфоном

Після повного розряду та заряду TWS навушників рекомендується повторно встановити з'єднання з мобільним телефоном або ноутбуком:

 • Відкрити меню налаштувань Bluetooth на вибраному джерелі звуку.
 • Вибрати "Підключені пристрої".
 • Натиснути "Забути пристрій".
 • Здійснити повторне підключення та синхронізацію пристроїв.

Заміна АКБ у бездротових навушниках

Згодом вбудовані акумулятори навушників втрачають свою ємність, що впливає на тривалість їх роботи. Спроба використовувати один навушник під час заряджання іншого виявляється неефективною, оскільки зношені батареї гірше утримують заряд.

У такій ситуації необхідно проводити заміну вбудованих акумуляторів у навушниках або зарядному кейсі. Для проведення цієї процедури рекомендується звернутися до кваліфікованих спеціалістів у сервісному центрі.

У випадку, якщо виробник передбачив захист пристрою від самостійного розбору, доцільніше буде придбання нової моделі навушників.

Як вирішити проблему швидкого розряджання бездротових навушників

Що робити, якщо навушники перестали заряджатися від бездротової зарядки?

Якщо виникли проблеми з бездротовою зарядкою навушників, важливо виявити причини, здійснивши такі дії:

 • Перевірити підтримку аксесуаром технології Qi.
  Не кожна модель має функцію бездротової зарядки. Ця інформація вказана на упаковці товару, в інструкції або на сайті обраного продавця.
 • Перевірити сумісність пристроїв.
  Важливо переконатися, що бездротовий зарядний пристрій сумісний з моделлю TWS навушників. Різні моделі підтримують різні стандарти Qi.
 • Перевірити розміщення аксесуарів на зарядній платформі.
  Відсутність правильного розміщення / вирівнювання може призвести до неповноцінної зарядки.
 • Очистити зарядні контакти.
  Для акуратного очищення зарядних контактів на аксесуарах потрібна м'яка щітка або тканина, яка видалить зайвий пил або забруднення.
 • Перезавантажити смарт гаджети.
  Іноді для вирішення цієї проблеми достатньо перезапустити навушники та бездротову зарядку.
 • Використати інший зарядний пристрій.
  Якщо проблема не зникла, можна спробувати зарядити Bluetooth аксесуар за допомогою іншого зарядного пристрою. Це допоможе визначити, проблема пов'язана з навушниками або зарядною станцією.
 • Зв'язатися з техпідтримкою.
  Якщо після виконання всіх перерахованих кроків проблема не вирішилася, рекомендується звернутися до виробника навушників або бездротового зарядного пристрою для отримання підтримки та можливо професійного ремонту.

Підсумок

Вирішення такої проблеми, як швидка розрядка бездротових навушників, цілком здійсненна за допомогою простих рекомендацій. Регулярний моніторинг стану акумуляторної батареї, дотримання правильної зарядки і оновлення програмного забезпечення - ключові дії, які дозволять насолоджуватися якісним звуком і безперебійною роботою пристрою довгий час.

Дотримання нескладних правил і рекомендацій не тільки продовжить термін служби навушників, а й забезпечить задоволення від насиченого і якісного звучання.