Соц активність Gelius

Благодійний проєкт "Незламна Мама"

Український бренд смарт гаджетів та мобільних аксесуарів Gelius разом з "Фондом Маша" та ініціативою артистів "Доброго вечора! Ми з України" запускає благодійний проєкт “Незламна мама” для психологічної підтримки дітей та сімей, які постраждали внаслідок війни з росією.

Україна обов’язково переможе, війна закінчиться, проте нанесені війною травми не забудуться ніколи. Десятки тисяч наших співгромадян були змушені переховуватися і тижнями перебували в бомбосховищах, погребах, підвалах тощо.

Ще одна болюча тема – зґвалтування! У першій половині квітня 2022 року було отримано 400 повідомлень про зґвалтування і вони продовжують надходити. І найстрашніше – це людські втрати. Загинула 221 дитина, 408 поранено, втрати серед дорослого населення оцінюють в тисячі...

Є люди, які дивом вціліли і вибрались з пекла на території України. Наразі вони в безпеці, проте покалічені фізично та морально. На все це накладаються інші злочини, які спричинили додаткову травматизацію. Психологічні та фізичні травми, втрати можуть змінити життя тих, хто має відбудувати країну! Наша мета - не допустити "втрачене покоління" знову!

Реабілітація в рамках проєкту “Незламна мама” включатиме два тижні роботи з психологом для дорослих та дітей, групові заняття, арттерапію, фізичні акти, що допоможуть сім'ям стабілізувати свій стан. Після двотижневої роботи з кожним буде продовжено психологічний супровід до 3 місяців.

Проєкт розрахований для мешканців Сумської, Чернігівської, Київської, Донецької та Миколаївської областей, що перебували під окупацією, а також там, де проходили активні бойові дії. Планується надати допомогу для 120 сімей (жінки та діти) у липні та червні 2022 року. Пілотний проєкт буде продовжено і в наступні місяці.

ВІДНОВЛЮЄМО ЖИТТЯ ЖІНОК, ЩОБ ВОНИ ВІДНОВЛЮВАЛИ УКРАЇНУ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ!

Разом ми – сила, яка може творити дива!