НовиниСоц активність Gelius

Благодійний проєкт "Заради життя"

Немає нічого ціннішого за людське життя. Сьогодні, як ніколи, це твердження актуальне, оскільки, вже понад місяць, кожен із нас змушений відстоювати своє право на існування та життя!

Розпочинаючи новий проєкт, ми розуміємо, що власними силами, без вашої підтримки, не зможемо зробити достатньо. Але й залишатись осторонь ми просто не можемо.

Наша мета полягає у тому, щоб протягом квітня зібрати грошову суму - 100 тисяч гривень для надання допомоги тим, хто постраждав в результаті військової агресії на всій території України, опинився у лікарні та потребує підтримки.

Для цього ми будемо робити відрахування частини прибутку від продажу кожного гаджету українського бренду Gelius. В цьому проєкті ми хочемо підтримати, насамперед, дітей, але підтримаємо всіх, від кого залежить наша Перемога. Зібрані благодійні кошти будуть витрачені на закупівлю медичного обладнання, ліків та розхідників для українських лікарень, які допомагають постраждалим.

Ми - український соціально-відповідальний бренд смарт гаджетів. Наша команда об’єднує людей з різних регіонів України, зокрема тих, хто у 2014 році був змушений залишити свої домівки, тікаючи від війни та переїхати з тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини.

Тож, ми не з чуток знаємо, як це - втратити все, що маєш. Ми знаємо, як важливо підтримувати людей, що опинились у скрутних умовах, постраждали від військових дій. Останні роки ми підтримуємо організації громадянського суспільства, які опікуються дітьми-сиротами, маленькими пацієнтами Київського інституту раку, Інституту серцево-судинної хірургії імeні М.М. Амосова, Охматдиту. А також - підтримуємо розвиток донорського руху України разом з Donor.ua.

Під час війни ми зосереджуємо всі свої зусилля на нашій спільній меті - Перемозі над ворогом. Частину гаджетів ми віддали на допомогу ЗСУ и ТрО. Зараз ми відновлюємо свою роботу, щоб підтримати економіку та наших співробітників. Але це не заважає нам зробити ще й добру справу.

Тому приєднуйтесь до нашої ініціативи. Купуйте смарт гаджети від українського бренду Gelius, а частину прибутку ми перерахуємо на цей проєкт.