Соц активність GeliusНовини

Благодійний проєкт "Незламна мама: подарунки за донати"

Вже кілька років слова "корпоративна соціальна відповідальність" сповнені для нас не лише глибоким сенсом, а й відгуком в серцях команди бренду Gelius. Приналежність до проєктів, які допомагають, підтримують та часто рятують людей - це базова цінність нашої діяльності. Ми віримо в те, що кожен важливий, а допомога у складних обставинах гуртує людей довкола, розвиваючи найкращі сторони нашого суспільства.

“Допомогаючи середовищу, в якому живеш - ти робиш свій внесок у його майбутнє, частиною якого є й ти сам" - Олексій П’ятниця, засновник бренду Gelius.

Тому, серед важливих місій бренду, від початку повномасштабного вторгнення, стала підтримка проєкту #Незламнамама. Сім'я - основа суспільства і підтримка тих, кому зараз важко. Це і є наш внесок в розбудову країни.

Торік ми підтримували фінансово цей проєкт та змогли передати продукцію саме завдяки тому, що і ми самі маємо підтримку. Підтримка наших партнерів та клієнтів - це синергія, яка робить нас сильнішими. А найголовніше те, що ми вкладаємо в цю підтримку частину наших сердець, сподівання та віру в те, що це допоможе матусям та дітям прожити найскладніший час та вийти з нього незламними переможцями.

Цього року ми також будемо підтримувати проєкт #Незламнамама, спираючись на наші можливості та ресурси. Не має значення, велика чи мала твоя справа. Важливо, що залишиться після тебе наступним поколінням.

Саме тому проєкт #незламнамама має велике значення для кожного з нас, і ми запрошуємо вас знову його підтримати разом з нами!

Роблячи внесок від 50 гривень, ви отримуєте можливість виграти цінні гаджети від бренду Gelius, золоту прикрасу, одяг. Підтримати проєкт можна за посиланням.

Благодійний проєкт «Незламна мама: подарунки за донати» реалізується «Фондом Маша» разом з українськими брендами - Gelius, Guzema Fine Jewelry та Katsurina.