НовиниСоц активність Gelius

Бренд Gelius здійснив мрію Макса зняти відеоогляд

Наша щомісячна підтримка благодійного фонду «Запорука» не обмежується лише фінансово. Для створення гарного настрою маленьких пацієнтів з Інституту раку ми передаємо у подарунок дітям різні гаджети Gelius, надаємо адресну допомогу та підтримуємо один з постійних проєктів фонду «Дача».

Але і це ще не все. Ми віримо, що для швидкого одужання діти потребують не лише медичного догляду та супроводу. Їм потрібна потужна віра у своє майбутнє, та в те, що мрії збуваються.

В лютому ми дізнались від співробітників фонду про підлітка Максима. Зараз він проходить черговий курс лікування і, як для всіх, його шлях не простий. Але, як і всі хлопці свого віку, Максим має захоплення, інтереси та мрії. Ми дізнались про одну з них і зрозуміли, що можемо допомогти її здійснити!

Бути чарівниками не завжди просто - плани та обставини дуже мінливі, але ми досягли свого. Зранку 12 квітня Максим з мамою приїхали з міста Покровська, Донецької області до Києва та заселились в “Дачу” - центр проживання онкохворих дітей на період проходження хімієтерапії та реабілітації. Ми заїхали за ними та відвезли у студію. І тепер Максим знає, як бути YouTube блогером! Цілий день він був всередині знімального процесу, відчув, що це за робота, і отримав можливість оцінити всю внутрішню кухню знімального процесу. І, хоча такий процес був для нього складним та викликав хвилювання, він був дуже зацікавлений.

В результаті ми змонтували відео бекстейджу зйомок, а також підготували відеоогляд для YouTube каналу Максима. Ми впевнені, йому буде дуже приємна ваша підтримка та коментарі зі словами підтримки.