Соц активність Gelius

Звіт добрих справ листопада

Кожного дня ми дякуємо нашим захисникам за ранок і новий день! Протягом останніх дев'яти місяців ми невпинно підтримуємо ЗСУ.

Навіть коли навколо багато викликів, важливо щодня бачити та відчувати гарні моменти.

Найвища мотивація для нас - отримувати зворотній зв’язок від наших захисників. Так приємно розуміти, що вони зараз мають змогу випити теплого чаю з термопляшок, які ми їм передали, зарядити телефон, щоб відправити важливе повідомлення близькій людині зі словами: «Зі мною все добре». Приємно, що у пригоді став наш автоматичний тримач для смартфона у машині, в якій хтось із них їде додому на пару днів, щоб побачити рідних. Чи то повербанки, які ми передали для воїнів із сил ППО, які виконують важливі завдання для збереження нашого з вами спокійного сну.

Дякуємо Вам, наші захисники!

Протягом листопада ми підтримали понад 20 підрозділів ЗСУ (сили ППО, мінометні взводи, артилерійські, штурмові бригади та багато інших). Особливу підтримку потягом цього місяця ми надали у напрямку Бахмуту.

Дякуємо за співпрацю благодійним фондам @я буду твоїм тилом, @волонтери культури та @фонд незламний.

Окрім цього напрямку ми також не забуваємо про ті, які були започатковані до повномасштабного вторгнення:

  • Разом з БФ “Запорука” ми передали необхідну продукцію бренду до Інституту Раку в підтримку маленьких українців, які зараз мужньо проходять лікування.
  • Разом з @donor.ua реалізували чергову соціальну ініціативу: люди по всій Україні здавали кров, а у вдячність отримали від нас необхідні, в реаліях сьогодення, гаджети (термопляшки і павербанки). В активності взяли участь 446 людей (це потенційно допоможе 1338 людям, яким буде необхідно переливання крові).

Також ми постійно підтримуємо людей, які постраждали внаслідок воєнних дій. Так у листопаді ми передали зарядні пристрої та кабелі у модульні містечка в Бучі. Таким чином нам вдалось підтримати 120 родин, які тимчасово там проживають.

Завдяки благодійним пожертвам на @dobro.ua від українців, продовжує тривати проєкт #НезламнаМама. Протягом листопада було зібрано понад 65 тис. грн. Цей проєкт реалізує @Фонд “Маша". Участь кожного у проєкті допомагає дітям і їх матусям відновитись після пережитих жахів війни.

Дякуємо всім українцям за вашу силу та підтримку!

Ми сильні разом з вами та завдяки вам, і продовжуємо працювати та підтримувати один одного.

Звіт добрих справ листопада

Звіт добрих справ листопадаЗвіт добрих справ листопада

Звіт добрих справ листопада

Звіт добрих справ листопада

Звіт добрих справ листопада

Звіт добрих справ листопада

Звіт добрих справ листопада