НовиниСоц активність Gelius

Участь в церемонії DONORUA AWARDS 2021

Український бренд Gelius активно підтримує розвиток донорського руху в Україні, тому 12 червня ми прийняли участь у церемонії DONORUA AWARDS.

DONORUA AWARDS - це щорічна премія, яку започаткували наші партнери donor.ua. Для нас це був дуже важливий день, оскільки ми змогли на власні очі побачити велику кількість людей, які готові віддавати частинку себе заради допомоги іншим.

Команда DonorUA відібрала 7 заслужених і 31 почесного донора за версією DonorUA. Лауреати премії приїхали з різних куточків України, які стали донорами понад 100-120 разів!

Можемо лише нагадати, що кожна донація потенційно може врятувати життя трьом людям. Ми неймовірно надихаємось їхніми вчинками.

Звісно ж, ми не могли залишити їх без подарунків, тому кожен донор отримав від бренду Gelius пам’ятний подарунок - індивідуальний повербанк з нанесенням групи крові, якою ділиться донор для порятунку життя!

Дякуємо всім донорам за цінний приклад для інших та особистий вклад в донорський рух України. Запрошуємо всіх приєднатись до доброї справи!

Участь в церемонії DONORUA AWARDS 2021

Участь в церемонії DONORUA AWARDS 2021

Участь в церемонії DONORUA AWARDS 2021