Соц активність Gelius

Допоможи лікарям рятувати життя поранених!

Війна руйнівна і забирає найкращих. Методи війни з боку рф довели, що людське життя для них не має ніякої цінності. Вони не рахують своїх загиблих і поранених, а українські міста, які вони захоплюють, перед тим стираються в попіл. Українці тим і відрізняються від окупантів - для нас цінне кожне життя, кожна людина варта того, щоб боротись за її здоровʼя та відновлення. Поки наші військові, іноді своїми тілами, зупиняють снаряди та бомби, наші лікарі в шпиталях цілодобово рятують поранених. Щоб була можливість надати допомогу кожному, загоїти рани та повернути до життя кожного захисника та захисницю. Іноді у лікарів немає важливого медичного обладнання для надсучасної допомоги. Але разом з вами ми зможемо це виправити!

Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, до лав Збройних сил України стали тисячі добровольців з військовим досвідом та без нього. Спортсмени, журналісти, вчителі, юристи, економісти, механіки, техніки, медики, слюсарі, науковці, програмісти і так далі. Всіх їх зараз не відрізнити, бо всі вони, в однаковій формі та зі зброєю в руках, стали фахівцями однієї професії - захисниками України. Кожен наш воїн - людина з окремою життєвою історією, що переплітається з історією нашої країни, її минулим та майбутнім. Кожна людина - цінність.

Для того, щоб підтримати військових, які отримали поранення та врятувати їх життя, військовому шпиталю на Харківщині необхідно отримати мобільний рентгенівський апарат експертного класу. Такий, що ідеально підходить для застосування в обмежених умовах палати та в стаціонарному режимі. Це має бути компактний та легкий апарат, який можна швидко транспортувати, який потрібний лікарю у відділенні.

Разом з представниками шпиталю ми підібрали апарат, вартість якого складає - 1 мільйон 850 тисяч гривень.

До збору цієї амбітної, але осяжної мети долучився бренд Gelius, який разом з небайдужими українцями має на меті лише одне - порятунок життів наших військових, які отримали поранення.

Gelius разом з волонтеркою Надією Васіной створили чудовий ролик, який має надихнути кожного на добрі справи та підтримку цього проєкту.

Памʼятайте: маленької допомоги не буває і тільки разом ми зможемо зберегти життя нашим захисникам, а лікарям надати якісні інструменти для цього.

Долучитись для допомоги можна за цим посиланням. Приєднуйтесь! Разом ми переможемо!

Автор фото: Lynsey Addario