Соц активність Gelius

Енергія добра заряджає

Що таке лікарня для дитини, навіть якщо там прекрасні лікарі, гарне оточення та є всі необхідні умови?

Лікарня – це закритий незнайомий простір, заповнений ліками, переживаннями, стурбованими дорослими, настрій яких впливає на дітей.

Саме тому співробітники благодійного фонду "Запорука" вже протягом 11 років допомагають дітям і сім'ям з усієї України, які приїхали до Києва на лікування з проживанням в прекрасному місці, якому діти дали назву – "Дача".

Сьогодні це орендований будинок, але БФ "Запорука" має велику та чисту мрію: створення ідеального власного простору, де все буде так, як має бути, на вищому рівні комфорту та гостинності.

Зараз мрія фонду зовсім близька до реалізації: вже проходять завершальні етапи будівництва власного будинку для "Дачі", де протягом року зможуть гостювати 300 дітей з батьками. Залишилося зовсім трохи, щоб цей проєкт став реальністю, а це 14 кімнат для 14 родин, які можуть одночасно перебувати у безкоштовному приміщенні на лікуванні.

Досвід існування цього центру підтверджує – діти, що живуть на "Дачі" оживають, вони гуляють надворі, граються, готують свої улюблені страви та можуть побути зі своєю сім'єю. Підтримка дитини родиною під час лікування дуже важлива і необхідна, оскільки сприяє одужанню!

Саме тому бренд Gelius взяв під опіку можливість оплати ремонтних робіт та облаштування однієї з кімнат майбутнього будинку.

З кожного замовлення продукції Gelius ми будемо перераховувати 10 грн на збір коштів "Дача" протягом всієї весни.

Як долучитись та допомогти дітям разом з нами?

  1. Ви можете зробити замовлення продукції̈ в офіційному інтернет-магазині Gelius.
  2. Поділитися інформацією про збір коштів з друзями / зробити переказ коштів самостійно.

Життя кожної̈ дитини має значення!

Енергія добра заряджає