ПодіїСоц активність Gelius

«Доброго вечора, ми з України!»: зібрано понад 3, 5 млн грн на допомогу жертвам війни

Більше п’яти місяців протистояння російській армії довели, що українці — неймовірно сильна та згуртована нація. Адже кожен з нас на своєму місці намагається робити максимум для перемоги. На жаль, ця жорстока війна вже встигла принести багато болю і втрат... І дуже важливо у ці складні часи підтримувати людей, які страждають від воєнних дій.

Допомогти жертвам війни покликані благодійні концерти «Доброго вечора, ми з України!», інформаційним партнером яких є бренд Gelius. Мета заходів — збір коштів в “Фонд Маша” на допомогу українцям, які знаходяться в гарячих точках.

Олена Кравець, Monatik, Kazka, Аліна Паш, NK, Надія Дорофєєва, Jerry Heil, Alyona Alyona, Сергій Бабкін, Вікторія Булітко, Максим Коновал, Наталія Гаріпова, Дмитро Танкович, Юрій Карагодін, Євген Сморигін, Савьян — ці та інші українські артисти об’єднуються задля підтримки України.

Наразі відбулося вже 11 концертів «Доброго вечора, ми з України!» у Варшаві, Вроцлаві, Мюнхені, Оффенбаху та інших містах Європи. Популярність та талант наших співаків, коміків та акторів допомогли зібрати понад 3,5 млн гривень! Крім того, подібні заходи сприяють перемогам на інформаційному фронті, привертаючи увагу європейців до трагедії в Україні.

Найближчий концерт відбудеться у Берліні 24 серпня о 18:00.

Gelius гордий бути частиною такого важливого проєкту!

Об’єднуємося задля перемоги!