Статті

Як продовжити термін служби Power Bank?

Повербанк або зовнішній акумулятор - це портативний пристрій із простим та інтуїтивно зрозумілим принципом роботи. Купуючи повербанки, важливо знати певні особливості, які можуть продовжити їх час роботи.

Додаткова батарея має властивість втрачати рівень працездатності та приходити до зношування, як і будь-яка інша техніка. Будь-яким акумуляторам при активному використанні властиво втрачати свій початковий заряд і старіти. У середньому Power Banks розраховані на певну кількість циклів перезарядки – від 500 до 1000 (протягом двох-трьох років експлуатації). Крім того, якщо пристрої не використовуються довгий час, їх АКБ все одно виходять з ладу, старіючи та втрачаючи початкову потужність.

На превеликий жаль, такий процес є природним і необоротним для будь-яких літій-іонних та літій-полімерних акумуляторів. Проте існують деякі особливості використання та догляду за повербанками, які можуть продовжити термін їхньої служби.

Як продовжити термін служби Power Bank

Декілька порад: як продовжити термін служби Power Bank?

Купивши портативний зарядний пристрій для смартфона, необхідно зрозуміти, як саме його використовувати, щоб він міг прослужити власнику довгий час:

1. Після покупки нового повербанку необхідно повністю розрядити його до 0%

Незалежно від початкового заряду, повербанк важливо спочатку розрядити до 0%, потім зарядити до повного рівня - 100%. Виробники рекомендують проводити 3-4 повні цикли заряду з моменту покупки.

2. Не переривати живлення від мережі, доки батарея ПЗУ не зарядиться на 100%

3. Розрядка повербанку до 50%

Якщо зовнішній акумулятор не використовуватиметься протягом тривалого часу, рекомендується розрядити його до 50% заряду. Зберігання повністю заряджених або розряджених акумуляторів може суттєво позначитися на його подальшій працездатності та ефективності.

4. Не допускати перегріву АКБ

Акумуляторні батареї не повинні перебувати під сонячними променями, біля опалювальних приладів, а також навантажуватися при активному живленні від мережі.

5. Розряджати АКБ повербанку

При рідкісному використанні додаткової батареї слід розряджати пристрій хоча б один раз на 1-2 місяці.