Статті

Krazi Orca – найкраща колонка для пляжних вечірок!

Меню

Для всіх, хто не може розлучитися з улюбленими музичними треками та тих, хто любить проводити час на відкритому повітрі, на пікніках, прогулянках, у туристичних походах, для тих, хто любить влаштовувати гучні вечірки на пляжі та біля басейну – є чудова новинка в асортименті портативних колонок.

Однією з найпотужніших колонок, представлених в інтернет-магазині Gelius, є Krazi Orca. Сама назва кричить про шалений ритм і гучне звучання. Пристрій для прослуховування улюбленої музики створено для користування на відкритому повітрі.

Особливості колонки

  • Блютуз колонка Krazi Orca має два динаміки, потужність яких – 16 Вт.
  • Портативний пристрій працює за допомогою з'єднання Bluetooth, версія якої – 4.2.
  • Гаджет для прослуховування музики має відмінний захист від води, ударів та попадання піску, пилу або бруду.
  • Компактні розміри девайса дозволяють легко транспортувати його: вага становить – 357 грам, параметри – 165х78.6х43.5 мм.
  • Слот для картки пам'яті.
  • Вбудований акумулятор ємністю – 3600 мАг.

Дуже важливим критерієм при виборі портативної акустики вважається саме легкі габарити і компактність. Враховуючи той факт, що, збираючись у поїздку чи турпохід, користувачі беруть із собою безліч необхідних речей, обтяжувати свій рюкзак – не найкраща ідея.

До додаткових плюсів Krazi Orca відносяться різні застібки, карабіни та кріплення, що дозволить користувачеві закріпити девайс на одязі, лямці рюкзака або велосипеді.

Потужність та чистота звучання

Всі меломани можуть підтвердити, що потужність бездротових колонок - це дуже важливий критерій під час її вибору. Особливо це вважається її перевагою для проведення гучних вечірок з великою компанією друзів.

Колонка Krazi, незважаючи на свою легкість ваги та компактність, відтворює збалансоване, найчистіше звучання. Насичені баси дозволяють насолодитися якісною музикою на повну, що дозволить використовувати гаджет будь-де.

Простота та легкість підключення

Синхронізація та підключення за допомогою блютуз-з'єднання є вкрай важливим для портативної колонки, враховуючи те, що небагато смартфонів мають високий рівень захисту від води. Тому вся робота походить від портативного гаджета.

Бездротове з'єднання колонки дозволяє використовувати її на відстані від мобільного телефону - до 10 метрів. Враховуючи легкість пристрою, її справді легко та приємно брати із собою всюди.

Установка з'єднання зі смартфоном відбувається швидко, після чого можна переходити до регулювання бажаної гучності звуку, а також управління колонкою в цілому.

Вологозахист портативного гаджета для музики

Колонка Krazi Orca – має високий рівень вологозахисту IPX7. Це надає користувачам чудову можливість – не турбуватися про перебування у воді з пристроєм. Допустимий час знаходження колонки у воді становить – 30 хвилин максимум, при глибині занурення – 1 метр.

Місткість акумулятора колонки дозволяє активно слухати музику 24 години.