Новинки

Осінні смарт гаджети з Gelius

Меню

Перший день осені є початком навчального року для школярів та студентів. Для багатьох - це лякаючий період часу, до якого так важливо підготуватися. На жаль, продовжити літо та насолоду відпочинком на природі закінчується. Але саме тому цінність відпустки така для нас висока.

Осінні смарт гаджети

Для будь-якої пори року існують смарт пристрої, розраховані на покращення якості повсякденного життя сучасної людини. Якщо теплі дні надихають вирушити з друзями в туристичний похід, на пікнік або провести вихідні на дачі, слід не забути покласти в рюкзак необхідні аксесуари: повербанк, навушники, пляшку води, а також колонку для атмосферної музики.

ТОП гаджетів для осені від Gelius

Smart UV Health Mojo Bottle

Вода - це еліксир життя кожної людини, тому підтримувати водний баланс в організмі вкрай необхідно. Враховуючи наближення зими з колючими заморозками та відсутністю сонячного світла, вода допоможе підтримувати бадьорий настрій для нових перемог у житті. Бренд Gelius пропонує корисний пристрій у стильному оформленні, основна функція якого полягає у очищенні рідини усередині.

Smart UV Health Mojo Bottle стане в нагоді в будь-яку пору року на роботі, в поїздках, в школі, в інституті або на відпочинку. Вбудований стерилізатор розрахований на максимальне видалення шкідливих мікроорганізмів з води або чаю всередині пляшки.

Для осіннього та зимового періоду часу цей гаджет стане корисним помічником у підтримці тіла та здоров'я у тонусі.

Осінні смарт гаджети з Gelius

Gelius Pro Mega Boost

Осінній час – це початок навчального року для студентів та учнів шкіл. Після тривалого відпочинку необхідно одразу вникати у навчальний процес багатьох важливих предметів. Вчитися та отримувати знання у будь-якій галузі не тільки цікаво, а й необхідно для майбутнього. Але не менш важливим - є правильний відпочинок. Осінні вечори та вихідні можна провести з друзями, відвідати цікаві місця, зайнятися улюбленими захопленнями. Один із приємних видів відпочинку вдома або на відкритому повітрі – комп'ютерні та мобільні ігри.

Для максимальної зручності проходження мобільних ігор вже давно було розроблено чудові пристрої - геймпади. З їхньою допомогою можна добре відпочити від робочого дня та зі зручністю пограти в улюблену гру.

У каталозі бренду Gelius є розділ різноманітних джойстиків для легкого проходження улюблених іграшок. Gelius Pro Mega Boost – один із стильних та практичних аксесуарів, мета якого – зробити ігровий процес на мобільному телефоні максимально комфортним.

Джойстик розроблений для смартфонів з операційною системою Android і iOS.

Осінні смарт гаджети з Gelius

Gelius Pro CoolMini 2

Незамінним гаджетом для будь-якої пори року завжди був і залишається портативний зовнішній акумулятор. Функціональний девайс має вигляд додаткової батареї, яка стане в нагоді у будь-яких поїздках, на відпочинку, у відрядженнях та скрізь, де відсутні мережні розетки.

Повербанк від Gelius дозволяє зарядити кілька електронних пристроїв одночасно. На моделі CoolMini 2 є два USB роз'єми. Місткість батареї на 9600 мАч надає користувачеві кілька повних циклів заряджання за один раз.

В асортименті Power Banks від Gelius можна знайти моделі ПЗП на 20000 мАг.

Осінні смарт гаджети з Gelius

Де придбати корисні смарт гаджети в Україні?

Придбати розумні аксесуари можна в інтернет-магазині Gelius онлайн або за допомогою менеджерів за телефонними номерами контакт-центру. Всі замовлення надсилаються через Нову пошту у всі міста України: Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Київ, Харків, Львів і т.д.

Доставка посилок здійснюється від одного до трьох днів з моменту підтвердження замовлення оператором.