Статті

Перше заряджання нового смартфона. Що треба знати?

Меню

Приходить час, коли ми ретельно вибираємо для покупки найкращий, флагманський смартфон для щоденного використання та максимальної зручності зв'язку. Купуючи новий телефон, багато користувачів запитують: чи можна продовжити службу акумулятора, не піддавати його швидкому зносу і як це зробити?

Все простіше, ніж здається на перший погляд. Перед першим використанням мобільного телефону необхідно зарядити його до повного заряду. Це рекомендується всіма відомими виробниками та давно не є новиною.

Завдяки цій простій дії, контролер може відразу визначити максимальну місткість живлення батареї. В іншому випадку індикатор пристрою може відображати заряд на позначці 100%, при цьому фактично АКБ буде заряджена не повністю.

Поширені питання щодо правильної підзарядки смартфона

Навіщо потрібно одразу заряджати новий телефон повністю?

Жоден сучасний смартфон не здатний виміряти рівень заряду за силою напруги. Правильне визначення рівня заряду залежить від контролера, який вимірює кількість вхідної та вихідної енергії.

Для обчислення максимального рівня живлення слід просто підключити новий гаджет до зарядного пристрою, якщо цей процес здійснюється вперше.

Як довго потрібно заряджати смартфон при першій зарядці?

Це, безпосередньо, залежить від самого гаджета, а також від типу зарядного пристрою, що підтримується. Для щойно купленого нового телефону потрібна позначка - 100%, що походить від мережі протягом однієї-двох годин.

Перше заряджання нового смартфона. Що треба знати?

Якщо випадково пошкодилась зарядка на середині живлення смартфона?

Якщо вийшло так, що відключили світло або порвався USB кабель, то не потрібно панікувати. Це не зашкодить телефонній батареї. При пошкодженні заряджання можна використовувати адаптер або перехідник, що продовжить зарядку.

Чи можна заряджати новий мобільний телефон у машині?

Така дія допустима і дозволяється лише в тому випадку, якщо автомобільна зарядка гарної якості. Як правило, автомобільні зарядні пристрої працюють від прикурювача. Якщо ж кабель і ЗУ невідповідної якості, краще зарядити флагман від мережевої розетки.

Чи потрібно повністю розряджати смартфон до нульового розряду?

Перед першим використанням нового телефону категорично не рекомендується розряджання літій-іонних та літій-полімерних акумуляторів. Потрібно прислухатися до виробників смартфонів і відразу заряджати пристрої до стовідсоткового рівня заряду.

Підсумок

Кожен сучасний користувач хоча б одного разу чув, що нові смартфони потрібно розряджати до 0%, після чого підключати до зарядки. Проте повна розрядка акумулятора до мінімального рівня допускається тільки після здійснення повної зарядки після покупки.

Крім того, навмисна розрядка смартфона лише нашкодить акумулятору пристрою, що незабаром призведе до швидкого зношування та пошкоджень.