Соц активність Gelius

Бренд Gelius стане партнером 28-го "Пробігу під каштанами"

30 травня відбудеться 28-й щорічний "Пробіг під каштанами", присвячений Дню Києва. До спортивно-благодійного проєкту приєднається і український бренд смарт гаджетів Gelius.

Gelius — український бренд у сфері мобільних аксесуарів та розумних гаджетів. Цього року він стане партнером "Пробігу під каштанами" вперше, хоч участь у благодійних заходах для бренду вже стала традицією.

Мета забігу, зокрема, збирання коштів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України - збігається з цінностями української компанії. Gelius займає активну соціальну позицію, постійно беручи участь у різноманітних благодійних ініціативах. Проєкти спільно з DonorUA, Центром "Місто щасливих дітей", БФ "Запорука" — лише частина активностей, у яких бренд встиг прийняти активну участь за роки свого існування.

На сьогоднішній день бренд Gelius співпрацює із більш ніж 30 благодійними організаціями України. Оскільки частина грошей від кожного проданого продукту прямує на сферу благодійності, сьогодні компанії вже вдалося підтримати соціальні проєкти на суму понад 500 тисяч гривень.

Близькою для Gelius є популяризація активного способу життя. В асортименті інтернет-магазину представлено багато пристроїв, які дозволяють кожному зручно та безпечно займатися спортом.

Одна з новинок — підлогові ваги Gelius Zero 2 Fat для комплексного зважування та отримання детального моніторингу в спеціальному додатку. Для бігу стане у пригоді смарт годинник AMAZWATCH GT 2021, який фіксує дистанцію і стежить за серцевим ритмом, артеріальним тиском і рівнем кисню в крові.

Команда Gelius із 20 співробітників рішуче налаштована на подолання дистанції забігу. "Ми з радістю підтримуємо подібні заходи! І впевнені, що ще не раз виступимо партнерами "Пробігу під каштанами". Пробіжка красивим травневим Києвом в оточенні щасливих людей - це чудово!", - каже Олексій П'ятниця, засновник бренду Gelius.

Бренд був заснований у 2018 році. Gelius - це набагато більше, ніж просто бренд, це стиль життя, який поєднує в собі драйв, радість, швидкість, інновації та практичність. Ми прагнемо постійного розвитку та корисних змін, створюючи кращі гаджети та емоції відповідно до нових технологій.

Наша місія – створювати інноваційні продукти для яскравого життя покоління SMART!

Лінійка продуктів включає: Bluetooth колонки, TWS навушники, смарт годинники, зарядні пристрої, power banks, акумулятори, USB кабелі, захисне скло, чохли, електросамокати та інші смарт гаджети.