Акції та розіграші

Розіграш потужної колонки від бренду Gelius

Портативна акустика не втрачає своєї актуальності, так як значно краще відтворює звук, ніж вбудовані динаміки смартфона, планшета чи ноутбука.

Розіграш потужної колонки від бренду Gelius

Модель Gelius BoomBox S доступна в двох кольорах – червоному і чорному. Корпус вкритий щільною акустичною тканиною, під якою розташовані 2 потужні динаміки по 10 Вт кожен. З боків Bluetooth колонки розташовані 2 пасивних низькочастотних випромінювача, над якими розташовані прогумовані ніжки.

Розіграш потужної колонки від бренду Gelius

Gelius BoomBox S - це чудовий портативний девайс за приємним бюджетом, має відмінний зовнішній вигляд, захист IPX6, знімний ремінець для перенесення, а також можливість заряджати інші гаджети.

Gelius розіграє портативну колонку червоного кольору серед передплатників YouTube каналу. Переможець буде оголошений 14 жовтня 2021 року в новому відеоролику.

Умови розіграшу Gelius Pro BoomBox S

Для участі у розіграші портативної колонки потрібно виконати всього декілька простих кроків:

  1. Підписатись на всі соцмережі бренду: Instagram, Facebook та YouTube канал.
  2. Залишити цікавий коментар під відео.

У розіграші беруть участь коментарі, залишені до 13 жовтня 2021 року включно. З 14 жовтня 2021 пізніше 00:01 години коментарі не беруть участі в розіграші. Підписуйтесь на наш YouTube канал, ставте лайки під відео та беріть участь в розіграші.

Бажаємо удачі кожному учаснику!