Акції та розіграші

Розіграш штатива від бренду Gelius

Gelius Stork кардинально відрізняється від інших блогер-сетів, в першу чергу, унікальним штативом, який дає широкі можливості розташування смартфона або камери. Особливо Gelius Stork буде корисним для предметної зйомки, розпаковок, знімань гри на музичних інструментах або б'юті-блогів.

Розіграш штатива від бренду Gelius

Завдяки шарнірам, лампу і кріплення для смартфона можна встановити як вертикально, так і нахилити їх під кутом 90 градусів.

Gelius Stork дає можливість знімати велику кількість різних кадрів, займаючи при цьому мінімум місця. Завдяки широкому діапазону регулювань цей штатив можна розташувати як впритул до столу, на відстані, біля себе, наприклад, якщо ви самостійно показуєте об'єкт зйомки чи знімаєте його на одну камеру.

Це буде необхідно в тому випадку, якщо ви знімаєте свої відео відразу на 2 камери: одна записує спільний план з вами, а друга розташовується зверху над вашими руками, не потрапляючи в кадр.

Тому, якщо ви створюєте огляди гаджетів, знімаєте розпакування, гру на музичних інструментах або займаєтеся предметною зйомкою - Gelius Stork просто маст хев для реалізації таких завдань.

Розіграш штатива від бренду Gelius

Завдяки широкому діапазону регулювань Gelius Stork, на відміну від звичайних штативів в блогер-сетах, дозволяє розташовувати камеру практично на самій підлозі, під необхідним для вас кутом. Для зйомки відеороликів в Instagram та ТікТок ця можливість штатива буде незамінною, а кількість ваших планів буде обмежена лише фантазією.

Розіграш штатива від бренду Gelius

Цей набір ми подаруємо нашим підписникам.

Умови розіграшу Gelius Pro Portable Tripod Kit LED Stork

Для участі у розіграші потрібно зробити прості кроки:

  1. Підписатися на всі соціальні майдінчики бренду Gelius: Instagram, Facebook та YouTube канал.
  2. Залишити цікавий коментар під відео.

У розіграші беруть участь коментарі, залишені до 10 листопада 2021 року включно. З 11 листопада 2021 року, після 00:01 години коментарі не братимуть участі в розіграші.

Підписуйтесь на наш YouTube канал, ставте лайки під відео та беріть участь в розіграші.

Бажаємо удачі всім учасникам!