Акції та розіграші

Розіграш TV приставки Gelius AirMax

Якщо ви задумуєтесь над придбанням TV приставки, або ви вже маєте її, то цей розіграш саме для вас. Смарт TV приставка Gelius AirMax після підключення до телевізора, змінить його систему і перетворить на аналог системного блока, за допомогою якого телевізор отримає всі розумні функції на базі Android TV з магазином додатків Google Play.

Але, щоб дивитись улюблені фільми, серіали, телепрограми або інший контент без перебоїв і з гарною якістю, потрібна ще одна маленька дрібничка - підписка на класного провайдера. Тому ми вирішили розіграти 5 преміум підписок на місяць від популярного медіасервісу MEGOGO.

MEGOGO — це провайдер розваг, у якого завжди є чим вас потішити. З Megogo завжди буде що подивитися — телеканали, фільми, мультики, серіали, шоу, футбол, подкасти та прослуховування аудіокниг.

На цьому сервісі для вас відкриті 320 каналів (тут є Discovery, History, TV1000 і всі, про які ви стільки чули), 22000 фільмів, серіалів FOX NOW, START, MORE TV. А ще 25 дитячих і 19 спортивних каналів — це якщо не рахувати офіційні трансляції топових футбольних чемпіонатів, боксу та ігор для ТБ.

Megogo дарує для передплатників YouTube каналу Gelius 5 підписок «Максимальна» на місяць. Переможці будуть оголошені 25 листопада 2021 року.

Умови розіграшу

Для участі у розіграші необхідно зробити наступне:

  1. Підписатися на всі соціальні майданчики бренду Gelius: Instagram, Facebook та YouTube канал.
  2. Залишити оригінальний коментар під відео.

У розіграші беруть участь коментарі залишені до 24 листопада 2021 року включно. З 25 листопада 2021 року, після 00:01 години коментарі не братимуть участі в розіграші.

Підписуйтесь на наш канал, ставте лайк під відео та беріть участь в розіграші.

Бажаємо удачі всім учасникам!