Новини

Смарт пляшки Gelius для здоров'я

Меню

Більшість людей прагнуть підтримувати своє здоров'я та правильний спосіб життя. Такі люди чудово розуміють важливість дотримання правильного харчування та підтримання водного балансу в організмі. Регулярне споживання води протягом дня – це дуже важливий критерій правильного підходу до тренувань.

Очевидно, що чиста вода, не рахуючи порцій кави або чаю протягом дня, дозволяє почуватися набагато енергійніше і бадьоріше. Враховуючи це, можна зробити висновок: пити воду в дорозі, на спортивних тренуваннях, у відрядженнях та у робочий час – це дуже корисна звичка.

Для таких повсякденних нагадувань було винайдено безліч цікавих пляшок, які практичні та максимально зручні для поповнення водного балансу. Термопляшки стануть у пригоді на прогулянках, пробіжках, а також у поїздках на автомобілі.

Сфера використання термопляшок

Одне з ключових питань перед покупкою смарт пляшки - як і де її можна використовувати? Справді, це питання впливає на вибір кращого варіанта з відповідними параметрами.

Використання смарт термопляшок розраховане на використання для спортивних занять, на пікніках, прогулянках у парку чи лісі, рибалці чи походах, школі, коледжі чи офісі.

Основним критерієм будь-якого пристрою для пиття води є - практичність та максимальна зручність не тільки в експлуатації, а й у питанні транспортування. Найкраще віддавати перевагу компактним пляшкам, вага яких легка, а кришка герметична.

Які бувають види смарт пляшок термо?

На сьогоднішній день асортимент такого товару дуже широкий, що позначається також на різноманітності вибору для кожного.

Часті види пляшок для пиття:

  • Кружка "термо" - має вигляд портативного маленького термоса, об'єми якого можуть становити: 250-700 мл. Тепло в термокружці зберігається до 5 годин.
  • Пляшка "термо" - також виконана у формі термосу із пластикових матеріалів високої якості. Такі пляшки мають двостінну конструкцію з об'ємом для води – до 700 мл. Пляшки більш герметичні, порівняно з термокружками.
  • Термофляга - металева судина з вузькою шийкою, вміщує - 2 літри рідини.
  • Електротермос - вид термоса, що рідко зустрічається, його мета - підтримання температури і підігрів охолодженої рідини.

Смарт пляшки Gelius для здоров'я

Переваги смарт пляшок від Gelius

Український бренд зарекомендував себе гарною якістю та користю смарт пристроїв. Представлені пляшки термо допоможуть завжди підтримувати рівень водного балансу користувача. Крім того, розумні пляшки здатні стерилізувати рідину всередині, знищуючи з води шкідливі та небезпечні для здоров'я мікроорганізми.

Кришка смарт пристрою виконана із вбудованим ультрафіолетовим випромінювачем для фільтрації та очищення рідини. Використання цієї функції за три хвилини очищує воду та робить її безпечною. Деталі процесу фільтрації відображаються на LED-дисплеї .

Пристрій має стильний дизайн, доступний у чорному та білому кольорах. Термогаджет дуже практичний в руках користувача, а також компактний для транспортування (пляшка легко розміщується в жіночій сумочці, дитячому або дорослому рюкзаку, у підстаканнику в машині і т.д.).

Роз'єм для зарядки девайса знаходиться на кришці. У комплекті з пристроєм додається: USB-кабель, інструкція та гарантійний талон, дія якого складає - 1 рік.

Додатковою перевагою термопляшки є дезинфекція будь-яких речей (мобільний телефон, ключі, смарт годинник або навушники).

Поради щодо вибору смарт термопляшки

Перед покупкою пляшок термо собі, дітям або у якості подарунка, необхідно звертати увагу на зовнішній вигляд пристрою, його практичність, а також матеріали.

Основні рекомендації:

Рекомендація 1

Вибираючи гаджет для води, слід розглядати:

  • його стійкість - пляшка не повинна мати надто звужене дно;
  • кришка повинна легко відкриватися і бути щільно прилеглою.
  • дизайн смарт пляшок повинен подобатися користувачеві.

Рекомендація 2

Перед покупкою смарт девайса потрібно визначитися з набором корисних характеристик – пристрій має бути практичним щодня.

Рекомендація 3

Матеріали для такої продукції мають бути якісними. Необхідно уточнювати інформацію у продавця про гарантію якості на пристрої. Це дуже важливо, оскільки низька якість матеріалів може викликати алергію та порушувати здоров'я людини.

Де придбати смарт термопляшки в Україні?

Оформити замовлення на розумні пляшки, повербанки, смарт годинники та інші гаджети можна на сайті інтернет-магазину Gelius. Для оформлення замовлення та отримання необхідної консультації можна зв'язатися за вказаними номерами нашого колл-центру.

Доставка смарт гаджетів здійснюється у всі регіони України (Дніпро, Харків, Одеса, Київ, Львів, Запоріжжя та інші). Оплата може бути при отриманні замовлення на Новій пошті або онлайн банківською картою.