Статті

Невидимий захист для дисплея смартфона

Меню

Захисне скло для будь-якого смартфона необхідне для безпеки та збереження дисплея пристрою. На сьогоднішній день їх можна знайти для кожної моделі мобільного телефону.

На ринку мобільних аксесуарів можна зустріти скло різного ступеня захисту. Бренд Gelius має низку відмінних пропозицій для будь-яких смартфонів. (glass thickness parameters are - 3 mm).

Основні переваги захисного скла від бренду Gelius

 • Ультратонкість типорозміру (форм-фактора) - забезпечує інформацію, що відображається з дисплея без спотворень і заломлень картинки.
 • Олеофобне покриття високої якості – не залишає на склі плям та відбитків.
 • Високий рівень міцності (9H) - надає максимальну стійкість до будь-яких подряпин, відколень різного ступеня і т.д.
 • Всі моделі повністю відповідають параметрам дисплея смартфона (параметри товщини скла становлять - 3 міліметри).
 • Легкість поклейки.
 • Розподіл клею на поверхні всього скла.
 • Просте очищення та догляд – звичайна серветка з мікрофібри відмінно впорається з видаленням забруднень та розводів.

Захисне скло від українського бренду Gelius

В інтернет-магазині Gelius представлені різні моделі скла для захисту екрану за типом: 3D, 4D, 5D.

Лінійки 5D моделей - є найкращими варіантами для збереження та захисту дисплея, а також передньої рамки корпусу смартфона. Все представлене скло підходить за розмірами та формою мобільних телефонів. Також аксесуари повторюють округлені краї, що забезпечить максимальну захищеність без будь-яких проміжків, бульбашок повітря, а також слідів клейової основи на екрані.

Мобільні аксесуари для захисту дисплея оснащені краями, що забезпечують плавність переходів поверхні у місцях прилягання скла до дисплея. Це дозволяє зберегти пристрій від попадання пилу та бруду на краях або під ним.

Усе скло покрите олеофобним шаром з метою надання захисту дисплею від жирних плям та розводів на ньому.

Невидимая защита для дисплея смартфона

Захисне скло для айфона з фільтром синього кольору

Скло Gelius Green Life – це дуже практичний мобільний аксесуар, що дозволяє зберігати смартфон не тільки від пошкоджень, але і його первісний вигляд. Ці моделі здатні забезпечити високий рівень світлопровідності та мінімізувати світлові та сонячні відблиски.

Мобільні аксесуари Gelius Green Life мають таку саму функцію, що й захисні окуляри для комп'ютера. Виходячи з цього, таке скло - це чудове рішення для користувачів, які бережуть здоров'я очей.

Одна із складних проблем сучасного світу – це цифрові випромінювання з хвилями 440-485 нанометрів. Такий надлишок синіх кольорів шкідливий для здоров'я людини. Це відображається в різних порушеннях роботи мозку та нервової системи, що прямо впливає на природні цикли сну людини та її бадьорість.

Сучасні користувачі будь-якої вікової категорії проводять надто багато часу, використовуючи смартфонів. Для зниження навантаження на зір виробники знайшли чудове рішення – Gelius Green Life.

Як клеїти захисне скло правильно?

Поклейка захисного скла - дуже легке завдання, яке не вимагає спеціальних навичок для його виконання.

Щоб правильно наклеїти захисний аксесуар, необхідно дотримуватися простої інструкції:

 • Зняти із захисного скла плівку, торкаючись рамки/країв аксесуара.
 • Приміряти для ідеальної посадки скло до смартфону.
 • Наклеїти аксесуар на поверхню екрана телефону.
 • У разі попадання повітря під скло, досить протерти його сухою серветкою, поступово виштовхуючи бульбашки.

Де купити захисне скло для смартфонів в Україні?

Захисні аксесуари для дисплея, чохли, акумуляторні батареї, зарядні пристрої та смарт гаджети можна придбати на нашому сайті. Всі замовлення оформлюються онлайн або за телефонними номерами.

Відправка посилок відбувається через Нову пошту по всіх містах України (Львів, Запоріжжя, Київ, Харків, Дніпро, Одеса тощо) протягом 1-3 днів.