НовиниСоц активність Gelius

ДонорUA та бренд Gelius розпочали ініціативу «Здаю кров, бо можу!»

В період карантину донорська кров потрібна як ніколи. Лікарі можуть врятувати життя пацієнтові, навіть якщо він втратив близько 70% крові.

Ініціатива «Здаю кров, бо можу!» створена для заохочення донорів здавати кров, що вкрай необхідно, особливо в період локдауну. Адже центри крові практично пусті.

ДонорUA запрошує людей здавати кров, а бренд Gelius розігрує серед донорів смарт гаджети. вже 9 квітня 10 щасливчиків зможуть отримати подарунки.

Умови участі:

  1. Бути зареєстрованим донором на сайті donor.ua та мати підтверджену довідку в кабінеті донора з 1 січня до 8 квітня 2021 року.
  2. Бути підписаним на сторінки @gelius.ua та @donor.ua.

Розіграш подарунків відбудеться 9 квітня 2021 року на сторінці Facebook ДонорUA. Ви можете долучитися до розіграшу призів при умові здачі крові чи її компонентів з 1 січня 2021 до 8 квітня 2021 року. Десять переможців будуть обрані за допомогою сервісу random.org і отримають цінні подарунки.

За статистикою один донор крові може врятувати життя трьох людей. Щороку в Україні донорами стає близько півмільйона людей. Однак, лише на перший погляд здається, що це багато. Більшість людей здають кров лише на одноразовій основі.

Тому часто донорів крові не вистачає, особливо ця ситуація загострюється під час карантину.