Новини

Знижка на товари від Gelius для військовослужбовців та працівників поліції України

Україна – це сильна держава, могутність та людяність якої змітає всі перешкоди на своєму шляху. Україна - це народ, який спроможний довести її силу своїми справами!

Наша держава бореться щодня з небезпекою за цінності людського життя, за право на існування, за свої території і за майбутнє кожного. Війна на території нашого дому зачепила весь світ, багато українців та українок постраждали від ворожих дій. Всі, хто пережив жахи та перетнув кордон заради майбутнього покоління, всі, хто втратив своїх близьких і рідних людей, всі, хто досі страждає від злодіянь окупантів - пам'ятатимуть абсолютно все!

Gelius - це український бренд розумних гаджетів, який займає соціально-відповідальну позицію. За весь час повномасштабної війни ми вкладаємо всі зусилля та час у спільну мету - перемогу над ворогом.

Велику частину представлених смарт гаджетів та аксессуарів ми відправили на допомогу Збройним силам України та Територіальній обороні, також ми активно допомагаємо волонтерському руху.

Кожен українець щиро та безмежно вдячний тим, хто нас рятує щодня, тим, хто береже наш сон і протидіє ворогові заради нашої свободи!

І саме тому ми хочемо повідомити про діючу знижку -15% для війсьвослужбовців та співробітників поліції України, яка діє з 1 серпня 2022 року. Для того, щоб отримати знижку на будь-які смарт гаджети від бренду Gelius, необхідно зв'язатися з нашими спеціалістами контактного центру.

Бажаємо всім мирного неба та міцного терпіння! Ми обов'язково переможемо! Україна понад усе! ❤️