Соц активність Gelius

Звітність по проєкту #НезламнаМама

Щодня, від початку війни, ми вчимося бачити довкола себе людей. Бачити їхню справжність, силу та незламність.

Ця неймовірна та зворушлива незламність українських матусь, яких ми бачимо довкола, надихнула нас на благодійний проєкт #НезламнаМама, який ми реалізуємо разом з "Фондом Маша", брендом Gelius та платформою Dobro.ua. І, хоч він розпочався зовсім нещодавно, ми вже маємо результат!

Ми безмежно вдячні кожній людині, яка зробила пожертву на цей проєкт, розповіла свою історію про незламних мам, зробила репост та підтримала лайком!

Бренд Gelius зробив свій внесок у проєкт, перевівши 320 000 гривень, а іншу частину зібрали надзвичайні українці, які завжди підтримують один одного.

Загалом даний проєкт підтримав 1521 благодійник, а зібрана сума досягла - 1 110 814,39 гривень ❤️ Всю інформацію щодо зібраних коштів можна знайти тут.

Ми щиро вдячні кожному, хто в цей непростий, для нашої країни, час знаходить можливість підтримати інших. Це наша спільна маленька перемога і ми дуже віримо, що таких перемог попереду нас очікує дуже багато!

За цей тиждень, окрім благодійних пожертв, ми отримали багато повідомлень від жінок з проханням про допомогу, та заявок на участь у проєкті - набагато більше, ніж ми могли очікувати. Тому логічним стало рішення - продовжити цей важливий проєкт.

І це виклик і важлива місія для нас - підтримати більше жінок, яким так необхідна наша допомога!

Всі, хто бажає підтримати проєкт, можуть долучатись до підтримки на платформі dobro.ua.