Автомобільні тримачі

Ціна
Теги
Колір
Комплектація
Тип Тримача
Призначення Утримувача
Матеріал
Тип кріплення
Бездротова зарядка
Місце встановлення
Особливості
Розміри

Тримач для телефону в авто – це практичний аксесуар невеликих розмірів, який дозволяє водієві не відволікатися від дороги, використовуючи смартфон для зв'язку та навігації максимально комфортним способом.

Необхідність такого пристрою полягає в тому, що на ньому може кріпитися мобільний телефон або навігатор. Така річ буде корисною для зручності розташування пристроїв для підзарядки. Дисплей пристроїв розрахований на те, що водій зможе бачити інформацію про дзвінки.

Як працює тримач для телефону?

Автомобільний тримач – це дуже корисний аксесуар, який може прикріплюватися до лобового скла машини або до панелі приладів, надаючи надійну фіксацію вашого смартфона. Тримач розрахований на безпеку керування та запобігання правилам дорожнього руху, які можуть виникати при використанні телефону за кермом, а також аксесуар убереже пристрій від падіння.

Які види автомобільних тримачів розрізняють?

На сьогоднішній день для власників авто представлений широкий вибір тримачів, які можна вибрати за різними способами кріплення та додатковими можливостями.

Найпрактичніші та найпопулярніші варіанти автомобільних аксесуарів:

Магнітні тримачі.
Працюють за принципом притягування металевих деталей корпусу смартфона. Магнітні аксесуари максимально надійні у кріпленні, легко встановлюють смартфон та від'єднують його.

Механічні аксесуари.
Фіксація тримачів такого типу відбувається за допомогою спеціальних затискачів або «лапок», які забезпечать достатню надійність для закріплення смартфона, включаючи пересування бездоріжжям.

Спеціалізовані аксесуари.
Тримачі цього виду застосовуються тільки з конкретною моделлю телефону, особливо для iPhone. Так як тримачі розраховані під певні моделі девайсів, такі кріплення не можуть відрегулювати ширину та висоту.

Універсальні.
Подібні до різних смартфонів, підлаштовуючись під конкретні розміри пристроїв.

Тримачі з технологією бездротової зарядки.
Аксесуар для автомобіля може підтримувати технології Quick Charge. Український бренд Gelius пропонує сумісний пристрій із усіма смартфонами, дисплей яких становить від 4 до 6.5 дюймів. Тримач з бездротовою зарядкою Gelius Pro Wally 2i Automatic легко встановлюється за допомогою присосок на вентиляційну решітку або скло завдяки затискачам. Аксесуар надійно зафіксує ваш смартфон або навігатор, а технологія Quick Charge автоматично зарядить девайс після встановлення.

Тримачі

Як кріпиться тримач для смартфона в авто?

Існує кілька видів кріплення холдерів у машині.

Кріплення за допомогою присосок.
Тримачі з таким кріпленням вважаються найпоширенішими серед користувачів. Таке кріплення дозволяє закріпити аксесуар у будь-якому зручному місці на плоских поверхнях, яке дозволить вибрати найкращий огляд для очей водія. Тримачі на присосках можуть кріпитися на панелі приладів, лобовому склі або вентиляційній решітці.

Аксесуари із присосками відмінно оптимізовані для доступності необхідних кнопок під час керування навігатором або смартфоном. Гнучкість тримача дозволить повертати телефон у зручному для водія розташуванні.

Клейке кріплення.
Встановлення таких аксесуарів може бути здійснене на будь-яких плоских поверхнях салону авто. Враховуючи клейку основу, такі холдери вважаються непрактичними через видалення клею. Тим не менш, вони розраховані на просте кріплення та достатню надійність, відкріплення та повторне встановлення, у свою чергу, можуть вважатися мінусом таких аксесуарів.

Тримачі з фіксаторами.
Аксесуари розраховані для кріплення на дефлетор, кермо або дзеркало заднього виду в салоні авто. Такі аксесуари мають надійну фіксацію.

Тримачі із силою тертя.
Такі аксесуари мають вигляд пластикового килимка, на якому розташовується смартфон. Переміщати його дуже незручно, враховуючи нерівні дороги телефон може падати.

Як вибрати тримач для телефону в машину?

Вибираючи автомобільний тримач, слід звертати увагу на деякі параметри, за принципом яких водію найкомфортніше використовувати аксесуар. До таких критеріїв можна віднести:

 • Зовнішній вигляд.
  Дизайн може залежати лише від ваших особистих уподобань. Можна знайти непомітні та стильні тримачі, які не будуть водія відволікати від дороги.
 • Максимальна вага для смартфона чи планшета.
  Такий критерій не має серйозного значення для всіх моделей тримачів, оскільки вони розраховані під сучасні параметри телефонів. Лише деякі з них дозволяють можливість встановлення більших пристроїв, типу планшетів.
 • Регулювання смартфона в різних положеннях.
  Такий критерій вважається аргументовано важливим з тієї причини, що регульований тримач здатний зробити використання телефону максимально комфортним.
 • Параметри тримача.
  Розміри холдера в авто мають бути практичними, не заважаючи водієві. Панель приладів не повинна бути закрита.
 • Безпровідна зарядка.
  Здатна зарядити смартфон без зайвих шнурів та проводів, поки ви перебуваєте в дорозі.

Переваги автомобільних тримачів для авто від бренда Gelius

Gelius – це український бренд, який був заснований у 2018 році та встиг зарекомендувати себе серед користувачів, створюючи цікаву та якісну продукцію за приємними цінами. На продукцію товарів для автомобіля надається гарантія 12 місяців з моменту придбання в інтернет-магазині.

На сайті Gelius в асортименті категорії тримачів ви знайдете гарні варіанти для особистого використання або в якості подарунка з будь-якого приводу вашим друзям. Усі моделі тримачів в авто мають стильний дизайн та набір корисних функцій.

ТОП 3 найкращих тримачів в автомобіль

Модель аксесуара Вартість
Тримач з бездротовою зарядкою Gelius Pro Wally 2i Automatic 1199 грн
Тримач для телефону у машину Gelius Pro GP-CH010 Black 299 грн
Тримач для телефону Gelius Pro GP-CH012 Black 349 грн

Де вигідно купити автомобільний тримач для телефону з доставкою по Україні?

Ви можете оформити замовлення онлайн на тримачі, ФМ модулятори, зарядні пристрої та кабелі AUX для вашого авто від українського бренда Gelius в офіційному інтернет-магазині, після чого зв'яжеться з вами наш менеджер для підтвердження всіх деталей.

Доставка здійснюється Новою поштою по всій Україні (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів та ін.).